رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

برگزاری نشست شورای سیاست گذاری موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک

14:41 - 16 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۷۹۴۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
نشست شورای سیاست‌گذاری موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک با حضور رئیس و نایب رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشست شورای سیاست گذاری موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک صبح امروز (شنبه) با حضور صالحی‌امیری ریاست کمیته ملی المپیک، طاهره طاهریان نایب رئیس این کمیته و حسن رنگرز مدیریت این موزه در محل کمیته ملی المپیک تشکیل شد. در ابتدای این نشست رنگرز از افتتاح موزه ملی ورزش به عنوان یک فعالیت بسیار ارزنده و مهم در ورزش کشور یادکرده و اظهار امیدواری نمود که با حمایت مسئولین رده اول ورزش کشور این موزه به الگو و نمادی از افتخارات و موفقیت‌های داخلی بین‌المللی افتخار آفرینان ورزش کشور تبدیل شود. وی همچنین پیشنهادات خود را پیرامون ارتقاء جایگاه موزه ورزش کشور و گسترش و توسعه کمی و کیفی بخش‌ها و اسناد، مدارک و مجموعه‌های ارزشمند موجود در موزه را ارائه کرد.

در ادامه این نشست صالحی‌امیری ریاست کمیته ملی المپیک در ابتدا نقطه نظرات خود را پیرامون تصحیح ساختار سازمانی موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک اعلام کرد. وی از شش ماهه دوم سال جاری به عنوان دوران استقرار موزه یاد کرد و اظهار امیدواری کرد که با شروع سال جدید فعالیت‌های رسمی، گسترده و بین‌المللی موزه آغاز شود.

وی در سخنان خود همچنین خواستار آن شد که موزه به عنوان پایگاهی جهت بازدید میهمانان خارجی، قهرمانان، دانشجویان، هنرمندان و سایر اقشار کشورمان تبدیل شده و با تولید و پخش فیلم‌های آموزشی، انتشار کتب‌های پژوهشی و بروشور‌های مخصوص در زمین ه معرفی موزه به علاقه‌مندان تلاش پیگیرانه صورت پذیرد.

طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک در این نشست ضمن حمایت کامل از رنگرز و گروه همکاران فعال در موزه اظهار امیدواری کرد که فعالیت‌های تخصصی و ویژه موزه هرچه سریع‌تر گسترش یافته و بستر لازم جهت بهره‌برداری بهینه و کامل از موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک فراهم شود.

در این نشست همچنین صیرفی، یاوری، هادی رضایی، محمود عبدالهی، حمید سلامی، مریم بیات، مسعود موسوی، امیربالزاده و سمیرا تبارکی حضور داشتند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *