درخواست رسمی باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ برای استفاده از نشان ستاره‌دار

14:19 - 16 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۷۹۲۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ درخواست کرد از این پس در مراسم، محافل و مراجع رسمی، مثل سایت این سازمان از نشان ستاره‌دار این باشگاه استفاده شود.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در اسفند سال ۱۳۹۶، به نشانه دهمین قهرمانی پرسپولیس در رقابت‌های سراسری فوتبال کشور که برای اولین بار توسط یکی از باشگاه‌های کشور رقم زده شد، ستاره‌ای طلایی روی نشان خود قرارداد که با طی شدن مراحل قانونی به نام «پرسپولیس» به ثبت رسمی رسید.

در پی این اقدام، کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بالاترین مرجع فوتبال قاره این نشان را به رسمیت شناخت و آن را جایگزین نشان قبلی در مراجع، محافل رسمی و لیگ قهرمانان آسیا نمود.

باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه سازمان لیگ برتر همچنان از نشان قبلی باشگاه استفاده می‌کند، با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار آن شد که نشان رسمی باشگاه پرسپولیس با ستاره طلایی در مراسم، محافل و مراجع رسمی، چون سایت رسمی سازمان لیگ به کار گرفته شود. گفتنی است؛ باشگاه پرسپولیس، پیش از این، چنین درخواستی را مطرح کرده بود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، همچنین قبل از این در ادامه نامه‌نگاری‌های باشگاه برای دریافت جام قهرمانی سوپرجام مربوط به فصل اخیر، رایزنی‌هایی را با مدیران سازمان لیگ داشته است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *