من عاشق »علی(ع)» و نوکر «امام حسین (ع)» هستم/هر سال محرم برای عزاداری یه هیئت می‌روم

19:00 - 18 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۷۸۳۲
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: ما همیشه در تمامی مراسم‌های مذهبی مثل شب‌های قدر و مراسم محرم شرکت می‌کردیم و می‌کنیم و از همان کودکی با حضور در این مراسم عشق و علاقه من به خاندان «اهل بیت(ع)» دو چندان شد. من عاشق «امام علی (ع)» و نوکر «امام حسین (ع)» هستم.

از کودکی عاشق امام حسین (ع) بوده‌ام/هر سال محرم برای عزاداری یه هیئت می‌رومرضا ناجی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی با اشاره حضور همیشگی خود در تکایا در ایام محرم گفت: با وجود تمام مشغله‌ها و فیلمبرداری‌ها همیشه سعی می‌کنم در سوگواری شهادت «امام حسین (ع)» شرکت کنم و هر ساله به هیئت می‌روم.

وی خاطرات خود از کودکی‌اش و حضور در هیئت‌ها را اینگونه شرح داد: از کودکی این عشق به «امام حسین (ع)» و «اهل بیت(ع)» در وجود من بود و همواره همراه من خواهد بود. پدرم ما را با این مراسم بزرگ انس داد و من از همان زمان تا به امروز در مراسم عزاداری حسینی حاضر می‌شوم.

بازیگر فیلم «آواز گنجشک ها» در همین راستا ادامه داد: پدرم از کودکی مرا به مسجد می‌برد. نماز می‌خواندم و در کنار پدرم برای نماز جماعت قامت می‌بستم. خانواده ما مذهبی بود و این اخلاق در من هم تجلی پیدا کرد. همیشه در تمامی مراسم‌هی عزاداری حسینی حاضر می‌شویم و این اعتقاد در جان من رسوخ کرده است.

بازیگر فیلم «یک قدم تا خدا» تصریح کرد: ما همیشه در تمامی مراسم‌های مذهبی مثل شب‌های قدر و مراسم محرم شرکت می‌کردیم و می‌کنیم و از همان کودکی با حضور در این مراسم عشق و علاقه من به خاندان «اهل بیت(ع)» دو چندان شد. من عاشق «امام علی (ع)» و نوکر «امام حسین (ع)» هستم.

ناجی با اشاره به حضور خود در تکایا و هیئت‌ها خاطر نشان کرد: این سال‌ها و بعد از ورودم به سینما وقت تنگ شده و فرصت کمتر کاری را پیدا می‌کنم، اما رفتن هیئت و در خدمت «امام حسین (ع)» بودن هرکاری نیست و برای من افتخاری بزرگ محسوب می‌شود.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *