دستگیری عاملان آدم ربایی در نیکشهر

13:43 - 14 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۷۵۰۷
با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان "نیکشهر" ۳ گروگان از چنگال آدم ربایان آزاد شدند.

دستگیری عاملان آدم ربایی در نیکشهربه گزارش گروه جامعه ،سردار "احمد طاهری" درباره جزئیات این خبر، گفت: با دریافت گزارشی مبنی بر گروگان گرفته شدن ۳ مرد در روستای "هیتَک" شهرستان ایرانشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد، گروگانگیران که با مسئول یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد آن شهرستان اختلاف قبلی داشتند به بهانه انتقال یک معتاد برای درمان، با این کمپ تماس گرفتند و ۴ نفر از نیرو‌های این مرکز برای انتقال فرد معتاد در نیمه شب دهم شهریورماه با سواری پراید به روستای هیتک اعزام می‌شوند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پس از رسیدن نیرو‌های مرکز ترک اعتیاد به محل، گروگانگیران ۳ نفر از سرنشینان پراید را که از خودرو پیاده شده بودند به گروگان گرفتند، از سوی دیگر راننده پراید علی رغم تیراندازی آدم ربایان موفق به فرار شد.

وی گفت: گروگانگیران مسلح، ۳ سرنشین دیگر خودرو پراید را با خودرو‌های پژوپارس و ۴۰۵ به کوه‌های اطراف روستای هیتک منتقل کردند.

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اجرای طرح مهار، گفت: ماموران با استفاده از شیوه و شگرد‌های خاص پلیسی ۳ نفر از آدم ربایان را شناسایی و در عملیاتی ضربتی به صورت جداگانه در مخفیگاه‌هایشان دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: آدم ربایان که از شناسایی خود و دستگیری ۳ نفر از همدستانشان مطلع شده بودند، عرصه را بر خود تنگ دیده و گروگان‌ها را صبح روز یازدهم شهریورماه؛ صحیح و سالم رها کرده و متواری شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، گفت: تحقیقات برای دستگیری سایر متهمان این پرونده ادامه دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *