برگزاری جلسات کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز در محل ادارات و دستگاه‌های کاشف

12:00 - 22 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۷۱۹۶
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز از برگزاری جلسات کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز در محل ادارات و دستگاه‌های کاشف در سال جاری خبر داد و هدف از این تصمیم را پویایی و ایجاد نشاط و تنوع در برگزاری جلسات عنوان کرد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، جعفر داراب خانی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز و رئیس کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز، از برگزاری جلسات این کارگروه در محل ادارات و دستگاه‌های کاشف خبر داد و هدف از این تصمیم را پویایی و ایجاد نشاط و تنوع در برگزاری جلسات عنوان کرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز افزود: کارگروه پیشگیری با شناسایی و احصاء مشکلات قانونی، درصدد رفع آن‌ها است و این امر با همکاری کلیه اعضا محقق می‌شود و البته نظم در امور و تسریع در اجرای تکالیف قانونی، از مؤلفه‌های اساسی موفقیت در کلیه امور است.

در این جلسه نماینده سازمان جهاد کشاورزی و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان البرز در خصوص اقدامات پیشگیرانه در عرضه خارج از شبکه سوخت و ادوات و ماشین آلات کشاورزی و بررسی موضوع ضرورت پلاک گذاری آن‌ها در اختصاص کارت سوخت و سهمیه اختصاصی گزارش داد.

همچنین مقرر شد به منظور پیشگیری از قاچاق کالای سلامت محور، دانشگاه علوم پزشکی گزارشی از اقدامات پیشگیرانه و بررسی علل افزایش مکشوفات قاچاق تجهیزات پزشکی، دارویی و لوازم آرایشی و بهداشتی را از ابتدای سال ۹۸ به کارگروه گزارش دهد.
 
بیشتر بخوانید:
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *