وزیران اسرائیلی ممنوع‌المصاحبه شدند

۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴:۳۷
کد خبر: ۵۴۶۴۸۵
خبرنگاران اسرائیلی اعلام کردند: از دفتر نخست وزیر اسرائیل به وزیران کابینه رژیم صهیونیستی دستور داده شده که درباره تحولات درگیری در شمال سرزمین‌های اشغالی هیچ‌گونه صحبتی انجام ندهند.

وزیران اسرائیلی ممنوع‌المصاحبه شدندبه گزارش گروه فضای مجازی ، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به وزیران کابینه دستور داد تا از هر گونه مصاحبه درباره حمله تلافی‌جویانه حزب‌الله به یک پایگاه و خودروی اسرائیلی در مرز لبنان خودداری کنند.

خبرنگاران اسرائیلی اعلام کردند از دفتر نخست وزیر اسرائیل به وزیران کابینه رژیم صهیونیستی دستور داده شده که درباره تحولات درگیری در شمال سرزمین‌های اشغالی هیچ‌گونه صحبتی انجام ندهند.


بر اساس گزارش منابع خبری رژیم صهیونیستی، نتانیاهو که خود وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز به شمار می‌آید، تلفنی با رئیس ستاد مشترک ارتش، رئیس شین‌بت، رئیس شورای امنیت رژیم صهیونیستی و مقامات ارشد کابینه امنیتی اسرائیل رایزنی کرد.


همچنین جنگنده‌های رژیم صهیونیستی پرواز در مناطق جنوبی لبنان را آغاز کرده است.


ساعتی پیش، حزب الله لبنان در بیانیه‌ای از انهدام یک خودروی نظامی صهیونیست‌ها در شمال سرزمین اشغالی خبر داد.
در این بیانیه آمده است: «ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه عصر امروز، گروه شهیدان «حسن زبیب» و «یاسر ضاهر»، یک خودرو نظامی اسرائیلی را در مسیر پادگان «افیفیم» هدف قرار دادند که در اثر این حمله تمامی سرنشینان آن کشته و زخمی شدند.»


ارتش رژیم صهیونیستی نیز طی بیانیه‌ای اعلام کرد: «تعدادی موشک از لبنان به سوی پایگاه ارتش اسرائیل و خودرو‌های نظامی در منطقه شلیک شدند و این شلیک‌ها آسیب‌هایی را به همراه داشته‌اند.»

منبع: جام نیوز

 

: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *