بازیگر سختگیری هستم/وقتی پیشنهاد خوب ندارم چگونه بازی کنم

12:30 - 16 شهريور 1398
کد خبر: ۵۴۶۰۳۴
بازیگر سریال «سه در چهار» گفت: من خیلی وقت است که بعد از فیلم امپراتور جهنم در اثری سینمایی بازی نکرده‌ام، من وقتی سینما را می ببینم از خودم می پرسم که چرا این آثار تا این حد پوچ و بی معنی هستند. به هر صورت متاسفانه وضعیت سینما همین است و نمی شود کاری کرد.

محمد کاسبی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی ، درباره مجموعه‌ فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: طی ماه‌های گذشته هیچ پیشنهادی به من نشده است که بخواهم در کاری حاضر باشم، در حال حاضر به طور کامل بیکارم. 

وی درباره دلیل عدم حضورش در عرصه بازیگری اضافه کرد: دوستان فیلمنامه خوب بدهند، فیلم خوب بسازند تا من هم کم کار نباشم و بازی کنم، هیچ بازیگری دلش نمی‌خواهد کم کار باشد اما من زمانی می‌توانم به پیشنهادات به صورت جدی فکر کنم که نقش خوب پیشنهاد شود. 

وقتی پیشنهاد ندارم در چه فیلمی بازی کنم/دوستان فیلم خوب بسازند تا من کم‌کار نباشم////////////////یکشنبه

بازیگر سریال "سه در چهار" در همین راستا ادامه داد: من خیلی وقت است که بعد از فیلم امپراتور جهنم در اثری سینمایی بازی نکرده‌ام، من وقتی سینما را می ببینم از خودم می پرسم که چرا این آثار تا این حد پوچ و بی معنی هستند. به هر صورت متاسفانه وضعیت سینما همین است و نمی شود کاری کرد.

وی درباره احتمال حضورش در دو سریال سلمان فارسی و موسی (ع) اضافه کرد: هنوز این دو سریال به مرحله انتخاب بازیگر نرسیده‌اند، اما اگر پیشنهادی از هر دو کار به من شود با کمال میل در مورد آنها فکر خواهم کرد زیرا تجربه همکاری با کارگردانان را داشته و به نظرم آثار خوبی خواهند شد. 

وقتی پیشنهاد ندارم در چه فیلمی بازی کنم/دوستان فیلم خوب بسازند تا من کم‌کار نباشم////////////////یکشنبه

بازیگر فیلم "رفقای خوب" با اشاره به دور شدن خود از فضای سینما تصریح کرد: به شخصه پیشنهادات زیادی از سینما دارم، می‌توان گفت همیشه پیشنهاد سینمایی هست اما واقعیت چطور می توانم این پیشنهادات را قبول کنم، ترجیح می دهم بیکار بمانم اما در سینمای فعلی بازی نکنم.

کاسبی کم کار بودن را انتخابی شخصی اعلام و خاطرنشان کرد: در کل بازیگر سختگیری هستم، این را به کلام نمی گویم بلکه سابقه کاری من نشان می‌دهد بازی در هر کاری را قبول نمی‌کنم، پس همچنان ترجیحم بر آن است که به این وسواس و دقت در انتخاب ادامه دهم تا مردم مرا با آثار خوب به یاد آورند. ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *