کشف ۶ تن مواد افیونی در غرب استان تهران

۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳:۱۲
کد خبر: ۵۴۲۶۵۳
فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف ۶ تن انواع مواد افیونی از داخل بونکر یک دستگاه خودروی تریلی خبر داد.

کشف ۶ تن مواد افیونی در غرب استان تهرانبه گزارش گروه جامعه ،سردار "محسن خانچرلی "  گفت: با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی با استفاده از خودروی کامیون اقدام به تهیه، جاسازی و سپس انتقال محموله‌های موادمخدر به شهرستان‌های غرب استان تهران می‌کند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از چند ماه کار اطلاعاتی دریافتند قاچاقچی مورد نظر قصد دارد در پوشش انتقال گاز به وسیله بونکر یک تریلی، اقدام به تهیه، حمل و جابه جایی مواد مخدر کند که در همین راستا، عملیات پلیس برای کشف مواد مخدر آغاز شد.

وی تصریح کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران پس از کنترل و پایش خودرو‌های عبوری در محور رباط کریم به سمت شهریار، در عملیاتی ویژه موفق به شناسایی و توقیف خودرو شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در این زمینه یک نفر نیز دستگیر شد، ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودرو ۵ تن و ۶۱۶ کیلو تریاک و ۳۸۴ کیلو مرفین که به طرز ماهرانه‌ای در ته مخزن جاسازی شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده به مرجع قضائی تحویل داده شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *