نگران بازی با پرسپولیس نیستم/ بازیکنانم تجربه ندارند، ولی انگیزه دارند

14:14 - 16 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۹۱۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: نگران بازی در هفته اول برابر تیم فوتبال پرسپولیس نیستم چراکه بازیکنان با انگیره‌ای دارم و به آنها امیدوارم.

فراز کمالوند در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در مورد بازی هفته اول تیمش در لیگ برتر نوزدهم برابر تیم پرسپولیس اظهار داشت: قرعه‌کشی زیاد برای من مهم نیست، چون بالاخره باید برابر همه تیم‌ها بازی کنیم. نگران قدرتمند بودن پرسپولیس در سال‌های اخیر نیستم، چون خودمان را برای بازی با قوی‌ترین تیم ایران آماده کردیم.

وی ادامه داد: بازی با تیم پرسپولیس در هفته اول از جهاتی برایمان خوب است و بازیکنانمان انگیزه زیادی برای این بازی دارند. تیم جوانی داریم و حتی برخی از بازیکنانمان در بازی با تیم پرسپولیس برای اولین بار در ورزشگاه آزادی به میدان می‌روند. همین شرایط انگیزه خوبی برای آنها محسوب می‌شود و می‌توانند با انرژی خوبی به مصاف تیم پرسپولیس بروند. من به این بازی بسیار خوش‌بین و به بازیکنانم امیدوار هستم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد آمادگی ورزشگاه تختی جم برای میزبانی در رقابت‌های لیگ برتر گفت: از امروز صندلی‌گذاری در ورزشگاه تختی جم آغاز شده و ما از بازی با تیم ذوب‌آهن در هفته دوم در زمین خودمان به میدان می‌رویم. تا جایی که من می‌دانم برای آماده‌سازی ورزشگاه تلاش زیادی شده است.

کمالوند در مورد شرایط تیم فوتبال پارس جنوبی خاطرنشان کرد: اردوی ما در محمود آباد امروز تمام شد و ما به تهران برگشتیم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و کار بدنی دیگر تمام شده است. با توجه به بودجه و امکاناتی که داشتیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و از بازیکنان هم راضی هستم. در هفته پیش رو روی کار‌هایی تاکتیکی، مخصوصا ضربات ایستگاهی کار می‌کنیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *