دستگیری خانم مسلح در پاساژ ارگ دربند

11:25 - 16 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۸۱۲
رئیس کلانتری ۱۲۲ دربند از دستگیری یک سارق قبل از سرقت در طلافروشی واقع در پاساژ ارگ خبر داد؛ این طلافروشی با مجهز بودن به سامانه مها (مرکز هشدار الکترونیک) توانست از سرقت پیشگیری کند.

دستگیری خانم مسلح در پاساژ ارگ دربندسرهنگ علی قاسمی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه در تشریح این خبر بیان داشت: روز گذشته با فعال شدن سامانه مها از طریق یک طلافروشی واقع در پاساژ ارگ منطقه دربند، سریعا ماموران عملیات کلانتری وارد عمل شدند و با حضور در محل طلافروشی اقدام به دستگیری فردی کردند که قصد سرقت از این مغازه را داشت.

وی ادامه داد: شاکی که در محل حضور داشت در اظهارات خود مدعی شد سارق که خانمی ۳۴ ساله است بعد از حضور در مغازه اش و تهدید او به وسیله یک کلت کمری، عنوان کرده است باید ۱۰۰۰ سکه طلای آزادی به او بدهد که شاکی با فعال کردن سامانه مها، سریعا پلیس را در جریان موضوع قرار می‌دهد.

وی افزود: در ادامه با دلالت متهم به کلانتری وی تحت بازرسی بدنی دقیق قرار گرفت و مشخص شد یک عدد شوکر الکتریکی نیز به همراه خود دارد و با بررسی کلت کمری همراه این خانم، مشخص شد این اسلحه از نوع ساچمه زنی بادی بدنه فلزی است.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: تحقیقات از متهم برای مشخص شدن انگیزه اش و دستگیری همدستانش ادامه دارد و متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده به مرجع محترم قضائی معرفی شده است.


برچسب ها: تهران پلیس مسلح ارگ

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *