سخنگوی قوه قضاییه روز خبرنگار را به خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه تبریک گفت

9:38 - 16 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۷۴۵
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
سخنگوی قوه قضاییه در آستانه روز خبرنگار، این روز را به خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه تبریک گفت و از تلاش‌های آن‌ها در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تقدیر نمود.

سخنگوی قوه قضاییه به گزارش گروه حقوقی و قضایی ، غلامحسین اسماعیلی سخنگو و رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه در پیامی به مناسبت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز به خبرنگاران و اهالی رسانه، از تلاش‌ها و خدمات آن‌ها در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تقدیر نمود.

متن پیام سخنگوی قوه قضاییه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و شهدای رسانه، روز خبرنگار را به خبرنگاران، اهالی رسانه و مطبوعات تبریک عرض می‌نمایم.

بی تردید تقدیر از تلاش و مجاهدت خبرنگاران؛ پاسداشت زحمات همه عزیزانی است که همچون سربازان و سرداران جنگ نرم و با نگاهی مسئولانه، دقیق و منصفانه به رصد رویداد‌ها و مسائل می‌پردازند و با وجود همه سختی‌ها، تنگنا‌ها و وسوسه ها؛ به تبیین حق و گسترش عدالت کمک می‌کنند.

فرصت را غنیمت شمرده و ضمن ابلاغ سلام، تقدیر و حمایت موکد رئیس محترم قوه قضاییه از تلاش‌های خالصانه و بی‌دریغ شما عزیزان که با قلم رسا، دوربین بینا و حضور به موقع و مسئولانه در میدان‌های مختلف، دستگاه قضایی را در انجام تکالیف و مسئولیت‌های قانونی بویژه در پیشگیری از جرایم، مبارزه با فساد و مهار آسیب‌ها یاری می‌دهید از خداوند متعال، تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در خدمت به نظام مقدس اسلامی، ملت بزرگ ایران و کمک به اهداف پیشگیرانه و عدالت گسترانه دستگاه قضایی در ظل عنایات حضرت ولیعصر (عج) و تحت رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مسالت دارم.

غلامحسین اسماعیلی
رئیس حوزه ریاست و سخنگوی قوه قضاییهارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *