بازیکنان و کادرفنی در مشکلات همکاری کردند/ شرایط نساجی بهتر می‌شود

11:02 - 16 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۷۲۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
فرهاد کوچک‌زاده، سرپرست تیم فوتبال نساجی گفت: با برنامه‌هایی که مالکان باشگاه نساجی برای تیم فوتبال دارند پیش بینی می‌شود شرایط این تیم بهبود یابد.

فرهاد کوچک‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در مورد شرایط تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: به نظر می‌رسد اوضاع در باشگاه نساجی به ثبات رسیده و تمرینات طبق روال عادی پیش می‌رود. قرار است درصدی از مبلغ قرارداد بازیکنان تا چند روز آینده پرداخت شود.

وی با اشاره به تغییرات مالکیتی این باشگاه گفت: شرایط تمرینات ما نسبت به امکانات و مشکلاتی که وجود داشت، بسیار خوب است. به شکل استاندارد تمرین کردیم و با مدیریتی که کردم، اجازه ندادیم به تمرینات خللی وارد شود یا در کار بدنی و تاکتیکی بازیکنان مشکلی بوجود بیاید.

سرپرست تیم فوتبال نساجی تصریح کرد: می‌دانستم مشکلاتی وجود دارد، ولی اجازه ندادم این مشکلات روی شرایط آماده‌سازی تاثیر بگذارد. البته کادرفنی و بازیکنان هم در این مدت خیلی همکاری کردند و از همه آنها سپاسگذارم. در این بین باید از صبوری هواداران هم تشکر کنم. از این رو ما مثل دیگر تیم‌ها برنامه‌های آماده‌سازی پیش فصل را به خوبی انجام دادیم.

کوچک‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: می‌خواهیم از نساجی تیمی با ساختار قوی بسازیم. حق مردم قائمشهر و هواداران نساجی بیش از اینها است. آنها در این دوران سخت از ما حمایت کردند. همین حمایت به بازیکنان و کادرفنی انگیزه داد تا بدون توجه به مشکلات به فکر ساختن تیمی قوی باشند. بدون شک با برنامه‌هایی که حدادیان و صنیعی‌فر برای آینده نساجی دارند خبر‌های بهتری از این تیم می‌شنویم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *