رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

بازی هفته اول مقابل شهرخودرو راحت نیست/ لیگ امسال تیم ضعیف ندارد

13:43 - 16 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۷۲۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
حسین پورامینی، بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: در فصل جدید لیگ برتر تیم ضعیف نداریم و همه رقبا با هر جایگاهی که فصل قبل داشتند، از نظر ما قوی هستند.

حسین پورامینی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در مورد قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر و بازی هفته اول تیم فوتبال پیکان با تیم شهرخودرو اظهار داشت: چند روز پیش دیداری تدارکاتی با این تیم برگزار کردیم و به نظرم تیم خوبی بود. البته نسبت به فصل قبل چند تغییر داشت ولی اسکلت اصلی خود را حفظ کرده بود و بدون شک بازی هفته اول راحت نیست.

وی ادامه داد: تیم پیکان هم خوب بسته شده و کادرفنی وسواس خاصی در جذب بازیکن به خرج داده است. جزو تیم‌هایی هستیم که تمرینات را زود شروع کردیم و بیش از ۵۰ روز است که با هم تمرین می‌کنیم. امیدوارم گام اول را محکم برداریم و تا آخر مسابقات خوب پیش برویم.

بازیکن تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: رقابت در هفته‌های اول بسیار تعیین کننده است. هر تیمی در هفته‌های ابتدایی امتیازات خوبی جمع کند در ادامه لیگ موفق‌تر خواهد بود. هر چه هفته به هفته پیش می‌رویم تیم‌ها به شناخت بهتری از هم می‌رسند، فشار مسابقات بیشتر و نتیجه گرفتن سخت‌تر می‌شود.

پورامینی با اشاره به رقابای هفته های ابتدایی خاطرنشان کرد: به جز دو، سه تیمی که شرایط بهتری دارند سایر تیم‌های لیگ برتر در یک سطح هستند و تیم ضعیف نداریم. ما هم تلاش می‌کنیم در این شرایط بهترین امتیازات را بگیریم و با قرار گرفتن در نیمه بالای جدول سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. کسب امتیاز در هفته‌های اول به معنی قوی یا ضعیف بودن آن تیم نیست. من پیش از این با تیم پارس جنوبی حتی صدرنشینی را هم تجربه کردم. در نتیجه نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت و هر تیمی که فصل قبل هر نتیجه‌ای کسب کرده در فصل جدید می‌تواند قوی ظاهر شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *