وزیر اطلاعات: تروریست‌ها و دشمنان باید از هیمنه سربازان گمنام امام زمان (عج) بترسند

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵:۵۹
کد خبر: ۵۳۹۶۱۸
دسته بندی‌: سیاست ، دفاعی و مقاومت
وزیر اطلاعات گفت: اسم وزارت اطلاعات برای خودی‌ها رعب آور نیست بلکه تروریست‌ها و دشمنان باید از هیمنه سربازان گمنام امام زمان (عج) بترسند.

وزیر اطلاعات: وزرات اطلاعات برای خودی‌ها امنیت‌آور و برای دشمنان رعب‌آور استگروه سیاسی ؛ حجت الاسلام سید محمود علوی امروز سه شنبه ۱۵ مرداد در همایش ائمه جمعه استان اصفهان گفت: اقدامات تأمین امنیت را تعطیل بردار ندانست و گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در عرصه‌های مختلف به توفیقات خوبی رسیدند که بیان آن خوشحال کننده است و در مناسبت‌های مختلف به تصمیم سازان نظام ارائه می‌شود.

وزیر اطلاعات افزود: حکومت برای مردم تشکیل می‌شود و بر اساس فرهنگ اسلامی، امنیت، عدالت، کرامت، معیشت و حرمت باید برای همه آحاد جامعه تأمین شود بنابراین سرلوحه اقدامات وزارت اطلاعات از همان ابتدا تا کنون سه اصل شرع، قانون و اخلاق قرار گرفته است.

علوی گفت: در فعالیت‌های اطلاعاتی کار باید در چارچوب شرع باشد و این گونه عمل کردن موجبات آسیب را فراهم نمی‌کند و آمیختن اقدامات اطلاعاتی با اخلاق پیش برنده کارهاست.

وزیر اطلاعات آینده پژوهی و پیشگیری از بحران و جلوگیری از تبدیل بحران ها‌ی اجتماعی به سیاسی و اطلاع رسانی به مسئولان را مهم‌ترین وظایف سربازان گمنام امام زمان (عج) دانست و افزود: اسم وزارت اطلاعات برای خودی‌ها رعب آور نیست بلکه تروریست‌ها و دشمنان باید از هیمنه سربازان گمنام امام زمان (عج) بترسند.

علوی با اشاره به نمونه‌هایی از اقدامات و موفقیت‌های وزارت اطلاعات گفت: بسیاری از مأموریت‌های وزارت اطلاعات قابل بیان نیست، اما به صورت حرفه‌ای متقن و مستند انجام می‌شود.

وزیر اطلاعات اقدامات دانش پایه اطلاعاتی، تقویت امکانات فنی و عملیاتی، افزایش دانش آموختگان دانشگاه تخصصی را از جمله فعالیت‌های انجام شده در دولت یازدهم و دوازدهم بیان کرد و گفت: اکنون وزارت اطلاعات در بین سرویس‌های اطلاعاتی جهان در جایگاه ممتاز قرار دارد.

حجت الاسلام علوی بر شناسایی عوامل نفوذی تأکید کرد و افزود: به لطف خدا سربازان گمنام امام زمان (عج) در شناسایی این افراد دارای تخصص حرفه‌ای هستند و اقدامات آنان را زیر ذره بین دارند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *