کشف ۶۰۲ کیلو مواد افیونی در مسیر کرمان

16:05 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۵۸۷
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از قاچاق خطی مواد افیونی و کشف ۶۰۲ کیلو تریاک و حشیش در مسیر کرمان به مرکز کشورخبر داد.

کشف ۶۰۲ کیلو مواد افیونی در مسیر کرمانبه گزارش گروه جامعه ،سردار" محمد کاظم تقوی" در تشریح این عملیات گسترده که با اقدامات نفوذی واطلاعاتی به نتیجه رسید گفت: جان برکفان مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با پیگیری سرنخ‌های موجود و پس از ردزنی‌های دقیق از قاچاق خطی محموله مواد افیونی به وسیله ۴ دستگاه خودروی سواری از استان کرمان به مشهد و استان‌های مرکزی کشور مطلع شدند.

وی افزود: تیم‌های مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی به استان کرمان اعزام و پس از یک هفته کنترل و مراقبت‌های پوششی توانستند در ۲ مرحله ۶۰۲ کیلو مواد افیونی کشف کنند.

فرمانده ارشد انتظامی استان خراسان رضوی گفت: در مرحله اول این عملیات مشترک با فرماندهی انتظامی استان کرمان ازبازرسی ۲ خودروی پژو و پراید ۳۹۴ کیلو تریاک کشف و ۴ سوداگر مرگ دستگیر شدند.

سردار تقوی خاطر نشان کرد: پلیس در مرحله نهایی این عملیات از ۲ خودروی سواری پژو ۴۰۵ و زانتیا نیز که در امتداد خط قاچاق مواد مخدر حرکت می‌کردند ۸۱ کیلو تریاک و ۱۲۷ کیلو حشیش کشف و ۲ سوداگر مرگ را دستگیرکرد.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از همرزمان خود در پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی و پلیس کرمان که این عملیات ضربتی و غافلگیرانه را به نتیجه رسانند تشکر کرد و گفت: تحقیقات در این باره ادامه دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *