رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

سرلشکر سلامی از نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه جامع امام حسین (ع) بازدید کرد

15:26 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۵۸۰
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده کل سپاه به همراه نماینده ولی‌فقیه در سپاه با حضور در دانشگاه جامع امام حسین (ع)، از نمایشگاه دستاورد های دانشگاه در حوزه مدیریت و علوم انسانی بازدید کردند.

سرلشکر سلامی از نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه جامع امام حسین (ع) بازدید کردگروه سیاسی ؛ سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» و حجت الاسلام والمسلمین «عبدالله حاجی صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه در راس هیئتی از معاونین و مسئولین سپاه ، با حضور در دانشگاه جامع امام حسین (ع) ، از نمایشگاه دستاورد های دانشگاه در حوزه مدیریت و علوم انسانی بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر محمد رضا حسنی آهنگر فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع ) به ارائه گزارشی از اقدامات ، ماموریت ها و دستاوردهای دانشگاه در حوزه های مختلف پرداخت.

فرمانده کل و نماینده ولی فقیه در سپاه پس از بازدید از نمایشگاه دستاورد های دانشگاه جامع امام حسین (ع ) در حوزه مدیریت و علوم انسانی ، ضمن تقدیر از فرمانده و مدیران این دانشگاه ، توصیه ها و رهنمود هایی را در راستای ارتقای هر چه بیشتر عملکرد دانشگاه و پیشرفت و سربلندی در مجامع علمی و ایجاد تمدّن نوین اسلامی بیان کردند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *