قرارداد تامین البسه تیم‌های ملی فوتبال امضا شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷:۲۹
کد خبر: ۵۳۹۵۴۷
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
قرارداد تامین البسه تیم‌های ملی فوتبال ایران با حضور رئیس سازمان اقتصادی و مدیریت نمایندگی شرکت آل اشپورت در ایران به امضا رسید.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، درودگر در خصوص امضای این قرارداد و توافقات صورت گرفته با شرکت آلمانی گفت: خوشبختانه توافق بسیار خوبی طی مذاکرات مفصل با شرکت آل‌اشپورت صورت گرفته و مقرر شد این شرکت تامین لباس کلیه تیم‌های ملی فوتبال ایران در تمامی رده‌ها را بر عهده بگیرد که این اتفاق برای نخستین بار رخ می‌دهد و شرکت آل اشپورت تا پایان جام ملت‌های ۲۰۲۳ بر اساس این قرارداد تامین کننده البسه تیم‌های ملی فوتبال ایران خواهد بود.

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در مقطع فعلی و طی ۳ ماه آینده از لباس‌ها و طرح‌های قبلی شرکت آل اشپورت که موجود است استفاده می‌کنیم. پس از آن مقرر شد طرح جدید لباس‌ها با تایید فدراسیون فوتبال در اختیار تیم‌های ملی قرار بگیرد که در این شرایط برای نخستین بار ۱۸ تیم ملی اعم از آقایان و بانوان در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی لباس‌های مشابه و یکسانی را با یک برند مورد استفاده قرار می‌دهند. همچنین شرکت متعهد شده کلیه لباس‌ها با کیفیت اصلی در اختیار تیم‌های ملی قرار بگیرد.

وی افزود: این قرارداد از جهات مختلف به سودی فوتبال ملی کشور خواهد بود. نه تنها هیچ هزینه‌ای برای تامین لباس‌ها از سوی فدراسیون پرداخت نمی‌شود بلکه علاوه بر تامین البسه تیم‌های ملی که رقم قابل توجهی است، برنامه‌های بسیار خوب و گسترده‌ای برای فروش البسه از طریق فروشگاه‌ها همچنین فضای مجازی پیش بینی شده همچنین بخش درآمدی و پاداش‌های مناسبی پیش بینی شده است.

درودگر در خصوص تولید بخشی از لباس‌ها در داخل کشور گفت: کلیه لباس‌هایی که در تیم‌های ملی مورد استفاده قرار می‌گیرد با کیفیت اصلی و تولید شده در کارخانه آل اشپورت خواهد بود، البته این شرکت متعهد است در راستای حمایت از تولید داخلی نسبت به تولید لباس با کیفیت اصلی و دارای لایسنس مورد تایید آل اشپورت آلمان در داخل کشور در آینده اقدام کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در مراسم معرفی برترین‌های فوتبال ایران از طرح لباس فعلی تیم‌های ملی رونمایی می‌شود و در آینده نزدیک پس از تحویل سری جدید لباس‌ها با طرح اختصاصی تیم ملی ایران که در مسابقات آتی مورد استفاده قرار می‌گیرد مراسم رونمایی ویژه‌ای برگزار خواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha