پیام تبریک دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به مناسبت روز خبرنگار

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲:۴۳
کد خبر: ۵۳۹۵۲۷
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در آستانه فرا رسیدن ۱۷ مرداد، سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار پیام تبریک صادر کرد.

پیام تبریک دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به مناسبت روز خبرنگاربه گزارش خبرنگار گروه جامعه ، متن پیام اسکندر مومنی به این شرح است:

خبرنگاران قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بی‌قرار بر مدار رویداد‌ها و حوادث می‌کاوند تا جان‌های تشنه‌ی دانستن سیراب شوند.

بار دیگر هفدهم مرداد، روز خبرنگار که به مناسبت سالروز شهادت «شهید محمود صارمی» نامگذاری شده است؛ فرا رسید. این روز فرصت ارزشمندی است تا به همه خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و آزادگان عرصه اطلاع‌رسانی که نقش بسیار مهم و حساسی در فرآیند آگاهی‌رسانی به مردم در همه عرصه‌ها به ویژه عرصه مبارزه با پدیده شوم اعتیاد دارند، را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.به راستی که عزم جدی اصحاب رسانه در مبارزه با مواد مخدر به‌منظور معرفی ابعاد مختلف این عرصه همچون مقابله، پیشگیری و درمان غیرقابل انکار است؛ چرا که حضور آنان موجب افزونی شناخت و آگاهی اهل زمان می‌شود.اینجانب این تلاش ثمربخش را می‌ستایم و در پناه ایزد متعال برای همه مجاهدان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی در ادامه این راه دشوار، اما مقدس آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha