بازدید بازرس کل امور ورزش سازمان بازرسی و تاج از مجموعه ورزشی آزادی

13:26 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۵۱۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
رئیس فدراسیون فوتبال صبح امروز (سه‌شنبه) به همراه بازرس کل امور ورزش سازمان بازرسی از مجموعه ورزشی آزادی بازدید کرد.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از دستورالعمل سازمان لیگ در جهت ایجاد زیرساخت‌های مناسب ورزشگاه‌های کشور، امروز (سه‌شنبه ۱۵ تیر)، مسعود طاهری جعفری (بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازررسی کل کشور) و مهدی تاج (رئیس فدراسیون فوتبال)، ابراهیم شکوری (سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال) و انتظار خیر (مدیر مسئول سامانه هوشمند کنترل تردد ورزشگاه‌های کشور) ضمن برگزاری جلسه با قدرت‌الله سیف (مدیر مجموعه ورزشی آزادی) از برنامه‌های مرتبط جهت آماده سازی این ورزشگاه برای مسابقات لیگ برتر بازدید کردند.

مسئولان در این بازدید بیشتر دقایق را صرف بررسی امکانات جدید ورزشگاه آزادی کردند و نقاط مختلف را مورد واکاوی قرار دادند. سپس مسئولان مربوطه توضیحاتی پیرامون اقدامات انجام گرفته در ورزشگاه را در اختیار بازرس کل امور ورزش و جوانان سازمان بازررسی و رئیس فدراسیون فوتبال قرار دادند.

در این بازدید مهدی تاج با تشکر از اقدامات انجام شده مبنی بر آمادگی ورزشگاه آزادی برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: لیگ برتر فوتبال در فصول گذشته، طبق تقویم به موقع آغاز شد، اما در فصل جاری به دلیل الزامات ایجاد زیرساخت‌های مناسب جهت امنیت و ایمنی تماشاگران، مسابقات به تعویق افتاد. امروز قرعه کشی لیگ انجام می‌شود، اما این به منزله آغاز لیگ نیست.

وی ادامه داد: در حال حاضر مشکل ما سه الی چهار ورزشگاه است که انشالله در روز‌های آینده مشکلات آنها هم رفع و اتمام کار خود را به باشگاه مربوطه و سازمان لیگ اعلام می‌نمایند. مهمترین ورزشگاه برای ما ورزشگاه آزادی می‌باشد، چون تمام بازی‌های ملی، لیگ برتر و آسیایی در اینجا برگزار می‌گردد که اگر با وجود زیرساخت‌های جدید مورد بهره برداری قرار گیرد، دیگر ورزشگاه‌ها هم به تبعیت از این ورزشگاه آماده خواهند شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *