اتمام مرحله نخست عملیات ستاد مدینه با خروج ۴۵ هزار زائر ایرانی

12:44 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۴۸۸
ناصر حویزاوی با اعلام اینکه آخرین گروه از زائران ایرانی مدینه قبل در قالب ۱۸ کاروان غروب دوشنبه راهی مکه مکرمه شدند، گفت: در مجموع در مرحله نخست عملیات درمدینه ۴۵ هزارو ۶۸۶ زائررادرمدینه اول خدمت رسانی کردیم.

اتمام مرحله نخست عملیات ستاد مدینه با خروج ۴۵ هزار زائر ایرانیبه گزارش خبرنگار گروه جامعه ، حویزاوی  گفت: آخرین گروه از زائران مدینه قبل حج امسال که به تعداد ۲ هزار  و ۷۰۷ نفر بود غروب دوشنبه ۱۵ مرداد پس از احرام در مسجد شجره، مدینه منوره را به مقصد مکه مکرمه ترک کردند.


وی افزود: این زائران با حضور در حرم نبوی (ص) و بقیع زیارت وداع خوانده و از رحمت للعالمین خواستند که این آخرین حضورشان در مدینه نباشد و به امید مغفرت و رحمت در پیشگاه خداوند متعال، طلب استغفار کردند.


رئیس ستاد مدینه منوره درعملیات حج ۹۸ گفت: با عزیمت آخرین گروه از زائران مدینه قبل به مکه مکرمه، نیرو‌های ستاد مدینه نیز عازم مکه شدند و بر اساس ماموریت‌هایی که برای آنان در نظر گرفته شده، در ایام تشریق در ستاد‌های مشاعر مقدس بکار گرفته خواهند شد.


حویزاوی با بیان اینکه بیش از نیمی از زائران در مدینه اول خدمت رسانی شدند، افزود: نیرو‌های ستاد مدینه منوره پس از ایام تشریق از ۱۲ ذیحجه برای خدمات رسانی به زائران مدینه بعد که شامل ۴۰ هزار و ۹۳۸ زائر در قالب ۲۷۸ کاروان می‌باشند، در ستاد عملیات حج در مدینه مستقر خواهند شد.


برچسب ها: حجاج زائر مدینه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *