مردم با نقشم در سریال «سلام آقای مدیر» ارتباط برقرار کردند/به خاطر بازیگری از خیلی چیزها گذشتم

12:30 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۳۹۰
بازیگر سریال «سلام آقای مدیر» گفت: بدون شک بازیگری مسیر سختی است اما من آگاهانه مسیرم را انتخاب کردم و فکر می‌کنم عاشقانه‌ترین مسیری را که می‌توانم زندگی کنم مسیر بازیگری است، در مسیر عشق خطر باید کرد و من سختی را در این مسیر متوجه نمی‌شوم زیرا برایم زیبا و لذت‌بخش است.

روزبه حصاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی در خصوص فعالیت‌های اخیرش در عرصه بازیگری گفت: سریال «سلام آقای مدیر» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا توانا و تهیه‌کنندگی منوچهر شاهسواری از شبکه ۲ را در حال پخش دارم و در حال حاضر مشغول تمرین تئاتری به کارگردانی ایوب آقاخانی هستم.

وی در همین راستا ادامه داد: فکر می‌کنم این نمایش از ابتدای شهریورماه روی صحنه برود، اما هنوز مجوز لازم صادر نشده است و احتمالاً به‌زودی با سریال «بچه مهندس ۳» باری دیگر در خدمت مخاطبان عزیز هستم.

مردم با نقشم در سریال «سلام آقای مدیر» ارتباط برقرار کردند/وضعیت فعلی تئاتر اصلاً خوب نیست
این بازیگر جوان در خصوص سریال «سلام آقای مدیر» اظهار کرد: فیلمبرداری پروژه حدوداً هفت ماه به طول انجامید و اواخر سال ۹۷ به پایان رسید، داستان این مجموعه تلویزیونی در مورد مدرسه‌ای قدیمی است و قصه حول مشکلات زندگی فردی دانش‌آموزان این مدرسه می‌چرخد، من در این اثر نقش مدیر جوان این مدرسه را ایفا می‌کنم.

حصاری درباره نقشی که در سریال «سلام آقای مدیر» ایفا می‌کند تصریح کرد: زمانی که ما در دوران از بین رفتن و زوال ادبیاتمان زندگی می‌کنیم، شخصیت «امیرعلی صدرا» یا همان مدیر جوان مدرسه که من آن را در سریال «سلام آقای مدیر» بازی می کنم در صحبت کردن و انتخاب واژگان آدم دغدغه‌مندی است، از نظر شخصیتی نیز انسانی است که دغدغه اجتماعی دارد و به همین دلیل این نقش من را ترغیب به بازی در این سریال کرد چرا که «امیرعلی صدرا» را می‌توان یک شخصیت قابل‌احترام در جامعه معرفی کرد.

وی در مورد بازخورد مردم نسبت به سریال «سلام آقای مدیر» تصریح کرد: مردم ما مردم قصه دوستی هستند و از حیث قصه با داستان بسیار همراه شده‌اند، این نشان‌دهنده این است که هر بار سینما و تلویزیون ما به سمت روایت کردن قصه رفته پیروز بوده است، بازخورد مردم به شخصیت امیرعلی صدرا به‌ واسطه ادبیاتی صحبت کردنش، متفاوت است، شاید برخی خیلی دوست داشته باشند، چون یک اصولی از صحبت کردن را رعایت می‌کند و شاید مورد سلیقه برخی نباشد، زیرا میل به درست استفاده کردن از واژه‌ها در جامعه امروزی کمرنگ‌تر شده است.

بازیگر سریال «سلام آقای مدیر» در خصوص سختی کار بازیگری تصریح کرد: بدون شک بازیگری مسیر سختی است اما من آگاهانه مسیرم را انتخاب کردم و فکر می‌کنم عاشقانه‌ترین مسیری را که می‌توانم زندگی کنم مسیر بازیگری است، در مسیر عشق خطر باید کرد و من سختی را در این مسیر متوجه نمی‌شوم زیرا برایم زیبا و لذت‌بخش است.

 وی درباره تجربه بازی در «سلام آقای مدیر» افزود: در این پروژه نیز با کسانی که می‌شناختم و دوستشان داشتم همکاری داشتم و این خودش دوباره برای من مسیر را لذت‌بخش‌تر کرد و علاوه بر آن خود نقش نیز برایم جذابیت داشت، چرا که برای اولین بار خودم را در یک نقش میانه می‌دیدم که هم با نسل قدیم‌تر باید ارتباط برقرار کند و هم با نسل جدیدتر و درواقع امیرعلی صدرا پلی بین نسل قبل و نسل حال است.

مردم با نقشم در سریال «سلام آقای مدیر» ارتباط برقرار کردند/وضعیت فعلی تئاتر اصلاً خوب نیست
این بازیگر در خصوص کارگردانی تئاتر و اینکه آیا ممکن است مجدد به این عرصه بازگردد، اظهار کرد: دوستانی که من را می‌شناسند می‌دانند که من سال‌هاست به صرافت کارگردانی در عرصه تئاتر افتاده‌ام، اما چون آدم ایده آل گرایی هستم تا شرایط برایم مهیا نباشد این کار را نمی‌کنم، منظورم از مهیا بودن شرایط این است که من به‌عنوان بازیگر به دلیل اینکه عاشق بازیگری هستم، خیلی مواقع لاجرم و بالاجبار برای اینکه کار لطمه نخورد خیلی از حقوق خودم صرف‌نظر کردم چه حقوق مادی و چه معنوی؛ سکوت کردم و آرام به کارم ادامه دادم اما زمانی کارگردانی خواهم کرد که احساس کنم کسی لازم نیست به خاطر پروژه من از حقوق خودش صرف‌نظر کند، زمانی کارگردانی خواهم کرد که از آدم‌ها توقع بیش‌ از حد نداشته باشم.

حصاری در همین راستا خاطرنشان کرد: برای اینکه دوستان هنرمندم را از دست ندهم ترجیح دادم زمانی کارگردانی کنم که شرایط کارگردانی مهیا باشد و در حق کسی ذره‌ای اجحاف نشود. من خودم را برآمده از تئاتر می‌دانم و سعی می‌کنم اگر روزی بخواهم در تئاتر کارگردانی کنم حتماً به خیلی از عناصر دقت کنم که خودم زمانی از متولیان امر انتظار داشتم به آن دقت کنند و به نظرم ارائه کار خوب نیازمند این است که درباره آن ده واحد فکر شود و یک واحد عمل شود، اما در فضای هنری متأسفانه اکثر اوقات برعکس این امر اتفاق می‌افتد و این خروجی‌اش همواره با نارضایتی مواجه است.ف_ساعی
|
-
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
0
0
سلام بسیار بد است
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *