رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

مبلمان شهری مورد غفلت شهرداری/شهرداری نسبت به بهبود وضعیت مدیریت شهری ورود کند

10:16 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۳۸۸
عضو کمیسیون عمران مجلس از ضعف عملکرد شهرداری در حوزه مدیریت شهری انتقاد کرد و گفت: مبلمان شهری و بهسازی معابر مورد غفلت مسئولان است.

مبلمان شهری مورد غفلت شهرداری/شهرداری نسبت به بهبود وضعیت مدیریت شهری ورود کندمجید کیان پور عضو کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه ، با انتقاد از عملکرد مسئولان در حوزه بهسازی و نوسازی شهری، گفت: کلانشهری همچون تهران در حوزه مبلمان شهری ضعف‌های بسیاری داشته که البته این موضوع در سایر مناطق کشور نیز مشهود است.


نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مدیریت شهری باید در حوزه تقویت مبلمان شهری فعال‌تر از قبل ظاهر شود، افزود: متاسفانه نبود برخی علایم راهنمایی و رانندگی و خط کشی‌ها در معابر شهری منجر به تصادفات شده است.


وی با بیان اینکه ترمیم آسفالت و لکه گیری در اتوبان‌ها به شدت لازم است، تصریح کردک با توجه تذکرات بسیار این مهم همچنان مورد غفلت است.


کیان پور با تاکید بر اینکه کم رنگ شدن خط کشی‌های عابر پیاده در کلانشهر تهران و بی توجهی به اصلاح آن پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: با توجه به اینکه در همه فصول سال کشور پذیرای گردشگران داخلی است به هیچ وجه ضعف در مبلمان شهری پذیرفتنی نیست.


این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه شهرداری تهران در رفع مشکلات پیش روی مدیریت شهری باید الگوی سایر شهر‌های کشور باشد، گفت: متاسفانه نبود علایم ترافیکی در بسیاری از مناطق، علایم راهنما، مبلمان شهری و پارک‌ها و مواردی از این دست به زشت شدن چهره شهر دامن زده است.


عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در طی دو سال گذشته حرکت چشمگیری در حوزه مبلمان شهری دیده نشده از این رو بهتر است در این حوزه بیشتر کار شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *