نسل چهارم انقلاب باید با شهیدان و راه آن‌ها آشنا باشد

14:14 - 14 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۲۳۹
رئیس بنیاد شهید و ایثارگران بر ضرورت توجه بیش از پیش به فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت: نسل چهارم انقلاب باید با شهیدان و راه آن‌ها آشنا باشد.

نسل چهارم انقلاب باید با شهیدان و راه آن‌ها آشنا باشدبه گزارش گروه جامعه ، حجت الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و ایثارگران صبح امروز دوشنبه (۱۴ مرداد ماه) در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه، ضمن تبریک روز خبرنگار، در رابطه با موضوع کسالت خود گفت: سال گذشته یک مشکل ریوی برای بنده به وجود آمد که اکنون حالم خوب است.


رئیس بنیاد شهید و ایثارگران با تاکید بر اینکه رفع مشکلات درمانی ایثارگران اولویت بنیاد شهید است، افزود: امید است ایرادات وارده به عملکرد بنیاد شهید در هر کدام از حوزه‌ها با تعامل و هم اندیشی رسانه‌ها مرتفع شود.


حجت الاسلام شهیدی با اشاره به تلاش‌های جامعه رسانه‌ای کشور در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تصریح کرد: خبرنگاران نقش اساسی در جامعه داشته و در برهه فعلی که دشمن از هیچ تلاشی فرو گذار نیست اصحاب رسامه باید با انتشار اخبار صحیح و درست به حفاظت از ارکان نظام بپردازند.


وی از دیدار بنیاد شهید با خانواده‌های شهدا و ایثارگران خبر داد و گفت: سالانه بیش از ۴۲۰ هزار دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران انجام می‌شود که این مهم در راستای ادای دین به این عزیزان است.


حجت الاسلام شهیدی با تاکید بر اینکه توفیق در برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب مدیون فرهنگ ایثار و شهادت است، افزود: این فرهنگ همان فرهنگ امام حسین (ع) بوده که وظیفه ما نیز توسعه بیش از پیش این فرهنگ است.


رئیس بنیاد شهید و ایثارگران در پایان با خطیر خواندن نقش رسانه‌ها در شناساندن شهدا و اقدامات بسیار مهم آن‌ها برای نظام و کشور، گفت: ما باید شهدا را به نسل چهارم انقلاب بشناسانیم که این موارد با توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ممکن می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *