در تکواندوی جمهوری آذربایجان هیچ چیز سر جای خودش نیست/ اینجا گیر کرده‌ام!

0:02 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۱۹۷
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
رضا مهماندوست سرمربی تیم ملی تکواندوی جمهوری آذربایجان گفت: در تکواندوی جمهوری آذربایجان هیچ چیز سر جای خودش نیست و وضعیت هر روز بدتر می‌شود.

رضا مهماندوست در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص شرایط تیم ملی تکواندو جمهوری آذربایجان اظهار داشت: وضعیت بدتر می‌شود که بهتر نمی‌شود و هیچ چیز سر جای خودش نیست. پول نداریم، پزشک در کنار تیم نیست، هوگوی الکترونیکی نداریم که متاسفانه تمام این‌ها دردسرساز است.

وی افزود: با وجود اینکه تیم نیاز به کسب امتیاز‌های المپیکی دارد، اما با این روند بعید است بتوانیم جایگاه ملی‌پوشان خود را در رنکینگ حفظ کنیم. متاسفانه اوضاع اصلا خوب نیست.

سرمربی تیم ملی تکواندوی جمهوری آذربایجان ادامه داد: برای مسابقات ژاپن ۶ نفر در بخش مردان و ۲ نفر در بخش بانوان اسم دادیم که کمیته ملی المپیک آذربایجان از ما خواسته تا تعداد نفرات را کاهش دهیم. وقتی فدراسیون ما توان پرداخت پول بلیت را هم نداشته باشد، معلوم است که شرایط اینگونه می‌شود.

مهماندوست در پایان خاطرنشان کرد: اگر روراست بخواهم حرف بزنم در اینجا گیر کرده‌ام و معلوم نیست چه چیزی در انتظار ما است. کجدار و مریض یکسری کار‌ها را پیش می‌بریم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *