رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

مسکن مهر ساری غرق در دود مشکلات+ تصاویر

12:24 - 14 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۱۶۶
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
مسکن مهر ساری در حدفاصل شهر‌های ساری و جویبار، دور از شهر و آبادی واقع شده و هنوز بخش‌های زیادی از آن تکمیل نشده و دوری این واحد‌ها از مرکز شهر و همجواری آن‌ها با زمین‌های کشاورزی موجب بروز مشکلاتی برای ساکنان این واحد‌ها شده است.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد ، مسکن مهر ساری در حدفاصل شهر‌های ساری و جویبار، دور از شهر و آبادی واقع شده و هنوز بخش‌های زیادی از آن تکمیل نشده است.
 
مسکن مهر ساری غرق در دود مشکلات+ تصاویر

جدای از جانمایی نامناسب برای این واحدها، واگذاری تعدادی از این پروژ‌ها به تعاونی‌هایی که اطلاعاتی در ساخت و ساز نداشتند، بر طولانی شدن اجرای این طرح دامن زد.

ساکنان این واحد‌های مسکونی برای رفتن به نزدیکترین سوپرمارکت باید حداقل ده کیلومتر راه را پشت سر بگذارند تا به جویبار یا ساری برسند؛ مدرسه و پارک و سایر اماکن و امور ضروری نیز در این مناطق چندان به چشم نمی‌خورد.
 
مسکن مهر ساری غرق در دود مشکلات+ تصاویر

به علاوه همسایگی این واحد‌های مسکن مهر با زمین‌های شالیزار، موجب شده تا حشرات مهمان ناخوانده و همیشگی ساکنان این واحد‌ها باشند و سوزاندن کاه و کلش و بقایای محصولات کشاورزی توسط کشاورزان زمین‌های اطراف که جهت آماده ساختن مزارع برای کشت دوباره برنج صورت می‌گیرد، مصائب دیگری از مسکن مهر ساری را نشان می‌دهد.

به گفته مسئولین این بخش اعتبار مسکن مهر از دو منبع آورده متقاضی و وام بانکی تأمین می‎شود، اما به‌دلیل عدم وجود متقاضی اجرای این طرح با مشکلاتی مواجه است و این در حالی است که برای تعداد مسکن مهری که دارای متقاضی است، هنوز همان امکانات اولیه به‌صورت کلی تأمین نشد و دلیل آن را می‌توان کم‌رقبتی برای اجرای این پروژه عدم توجه کافی و عدم تحقق وعده‌های متولیان دانست.
 
مسکن مهر ساری غرق در دود مشکلات+ تصاویر

این در حالی است که مردم ساکن در این واحد‌ها برای تأمین آب، برق و گاز مشکل دارند و به نظر می‌رسد در حال حاضر نیز هنوز این مشکلات تا حدودی پابرجاست.
 
گفتنی است، با توجه به افزایش قمیت مسکن در شهرهای بزرگ و کوچک در ماه‌های اخیر مردم و ساکنین این واحدها مجبور هستند تمامی کاستی‌ها از جمله نبود خدمات رو بنایی و زیر بنایی و آلودگی هوای اطراف مناطق مسکونی خود را تحمل کند و بهتر است در این شرایط و با توجه به کاهش قدرت خرید مردم مسئولین مربوطه فکری برای ایجاد حداقل خدمات روبنایی برای رفاه حال ساکنین این واحدها کنند.
 
مسکن مهر ساری غرق در دود مشکلات+ تصاویر
 
برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.


عبدالرضا سیاح
|
-
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
0
0
متاسفانه بنده هم باجبار و از نداری یک واحد خریدم متاسفانه بعد از یکسال هنوز واحد اینجانب تکمیل نشده و کلی ایراد دارد البته از نظر مدیر این شرکت واحد تکمیل است در حالی که سرامیک کف سالن شکسته دربها ایراد دارد پنجره ها ذوزنقه هستن بجای مستطیل و..... از مسئولین نظام و قوه قضاییه درخواست رسیدگی دارم در ضمن چون اکثرا خریداران غیر بومی هستن و دسترسی برایمان سخت هر بلایی دلشان میخواهد سرمان آوردن شرکتهای سوری برای خالی کردن جیب مردم تاسیس کردن
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *