رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

مدارک و مستنداتم را جمع‌آوری کرده‌ام/ مسئولان ورزش کشور پیگیر مشکلاتم نیستند

0:03 - 16 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۱۱۹
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
مهدی سهرابی ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: مدارک و مستنداتم را جمع‌آوری کرده‌ام و هر زمان از من بخواهند آن را برای فدراسیون جهانی ارسال خواهم کرد.

مهدی سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص اینکه آیا مدارک و مستنداتش در مورد تعلیق شدنش را به فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری ارسال کرده است یا خیر، اظهار داشت: مدارک و مستنداتم را جمع‌آوری کرده‌ام و هر زمان که از من بخواهند آن را برای فدراسیون جهانی ارسال خواهم کرد. حتی مستندات اشکالاتی که در نحوه گرفتن تست دوپینگ توسط ماموران اتحادیه جهانی وجود داشت را هم آماده کرده‌ام.

وی ادامه داد: اتحادیه جهانی در کمیته انضباطی و براساس احتمالات من را تعلیق کرده است و اکنون با ارسال نامه‌ای از آنها توضیح خواسته‌ام چرا وقتی جواب تمامی تست‌های من در گذشته منفی بوده من را تعلیق کرده‌اند. مشکلی که برای من به وجود آمده، بعید است در ایران برای سایر ورزشکاران پیش آمده باشد. من نباید مستندات به فدراسیون جهانی ارائه دهم بلکه آنها باید مدارک خود را به من ارائه دهند که چرا من را تعلیق کرده‌اند.

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری تصریح کرد: امیدوارم مسئله در همین مرحله و با ارسال مدارک حل شود در غیر این صورت کار وارد مرحله دیگری می‌شود که در آن مرحله نیاز دارم وزارت ورزش به من کمک کند تا بتوانم وکیل بگیرم و از حق قانونی‌ام دفاع کنم. ۲۴ سال برای ورزش ایران زحمت کشیدم تا بتوانم در تمامی مسابقات بهترین افتخارات را کسب کنم و در حال حاضر انتظارم این است به من کمک کنند تا با ارائه مستندات محکمه‌پسند مشکلم حل شود.

سهرابی در پایان گفت: با وجودی که به کمک مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نیاز دارم اما تاکنون حتی یک تماس کوچک هم با من نگرفته‌اند که آیا برای برطرف شدن مشکلاتم به کمک آنها نیاز دارم یا خیر. برای کسانی که با اخبار دروغ به فدراسیون جهانی برای ما مشکل‌ساز می‌شوند متاسفم. در گذشته وضعیت به شکلی بود که مسئولان آسیایی خیلی دوست داشتند دوچرخه‌سواران ایرانی در تورنمنت‌های بین‌المللی آن کشورها حضور پیدا کنند اما در حال حاضر شرایط طوری ایجاد شده با اخبار دروغ برخی افراد این رشته در حال نابودی کامل قرار گرفته است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *