۱۲۰ کیلو تریاک در زنجان کشف شد

14:05 - 14 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۱۰۷
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف بیش از ۱۲۰ کیلو تریاک در یک عملیات پلیسی و دستگیری ۳ قاچاقچی خبر داد.

۱۲۰ کیلو تریاک در زنجان کشف شدبه گزارش گروه جامعه ،سردار "رحیم جهانبخش" در تشریح این خبر گفت: در پی تلاش‌های اطلاعاتی به عمل آمده، اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر که با شیوه‌های گوناگون اقدام به انتقال مواد مخدر از استان‌های مرکزی به غرب کشور می‌کردند، شناسایی شدند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، این افراد یک محموله مواد مخدر را از استان‌های مرکزی کشور بارگیری و در حال انتقال به غرب کشور هستند که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در یک عملیات ضربتی و هوشمندانه در اتوبان زنجان - قزوین ۲ دستگاه سواری سمند حامل مواد مخدر را شناسایی و آن‌ها را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان زنجان بیان داشت: در بازرسی به عمل آمده از خودرو‌ها ۳۰ کیلو تریاک کشف شد و ۲ نفر از اعضای این باند دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار جهانبخش افزود: در ادامه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر یک دستگاه سواری پژو پارس را که قصد داشت محموله مواد مخدر را از غرب کشور به استان‌های مرکزی انتقال دهد در اتوبان زنجان - قزوین شناسایی و متوقف و در بازرسی از خودرو ۹۰ کیلو گرم تریاک را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد افزود: بی شک احساس مسئولیت شهروندان در مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از قاچاق کالا و ارائه اطلاعات و اخبار پیرامون این معضل اجتماعی به مرکز فوریت‌های پلیس می‌تواند گام موثری در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ باشد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *