رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

توهین به استقلال و پرسپولیس باید متوقف شود/ علیپور یک زوج قوی می‌خواهد

9:21 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۰۹۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
ناصر محمدخانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نباید فضایی ایجاد شود که کسی به خودش این اجازه را بدهد در مورد استقلال و پرسپولیس، حرف‌های توهین آمیز بزند.

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص اتفاقات روز‌های اخیر و درگیری هواداران استقلال و پرسپولیس به بهانه توهین به لوگوی این دو باشگاه، اظهار داشت: متاسفانه هیچ کس به این موضوع توجه نمی‌کند که لوگو و نشان باشگاه‌ها، مهم‌ترین چیز و شناسنامه این دو باشگاه است. نباید فضایی ایجاد شود که کسی به خودش این اجازه را بدهد تا به هر بهانه ای، چه با زبان شوخی یا مسخره کردن، در مورد استقلال و پرسپولیس، حرف‌های توهین آمیز بزند.

وی اضافه کرد: این چند باشگاه پرطرفدار مثل استقلال، پرسپولیس، تراکتور، سپاهان و... همه چیز فوتبال ما هستند و اصلا نباید به کسی اجازه بدهیم با پرچم و لوگوی این باشگاه‌ها شوخی کند. این فرهنگ باید جا بیفتد که کری خواندن خوب است، اما توهین به باشگاه رقیب پسندیده نیست؛ حالا می‌خواهد این توهین از سمت پرسپولیسی‌ها باشد یا استقلالی‌ها. من اصلا این کار را تائید نمی‌کنم و دعا می‌کردم هر چه زودتر این بساط توهین‌ها، برچیده شود.

مهاجم پیشین پرسپولیس در مورد شرایط این تیم در فصل آینده گفت: تا جایی که من اخبار را پیگیری می‌کنم، همه چیز خوب است و گابریل کالدرون هم تیم قدرتمندی دارد. پرسپولیس سه فصل قهرمان شده و بازیکنانش را حفظ کرده است. با همین تیم می‌تواند باز هم قهرمانی را از آن خود کند. البته هنوز احساس می‌کنم در یکی، دو پست احتیاج به بازیکن داریم، ولی شانس اول قهرمانی هستیم.

محمدخانی در خصوص وضعیت علی علیپور نیز اظهار داشت: او یک مهاجم گلزن و یک پسر مودب است که تا همین حالا هم عملکرد خوبی داشته و من شک ندارم در لیگ نوزدهم، بهتر از گذشته می‌شود؛ چون باتجربه شده و روحیه بهتری پیدا کرده است. البته این را تکرار می‌کنم که علیپور در خط حمله تنها است و نیاز به یک زوج قدرتمند دارد. اگر بازیکنی شبیه به مهدی طارمی برای پرسپولیس جذب می‌شد، اوضاع برای این بازیکن تغییر می‌کرد.

وی در نهایت خاطرنشان کرد: چشمم آب نمی‌خورد که مهاجم خارجی که به ایران آمده بود (مادیبو مایگا)، بتواند در پرسپولیس موفق باشد. شنیدم که در تست‌های پزشکی هم نتوانست قبول شود و به همین خاطر از ایران رفت.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *