رینوپلاستی رتبه اول جراحی زیبایی در ایران/علل استقبال خارجی‌ها از جراحی در ایران چیست؟

7:00 - 15 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۰۷۹
دسته بندی: جامعه ، عمومی
فوق تخصص جراحی پلاستیک علل استقبال خارجی‌ها از جراحی زیبایی در ایران را تشریح کرد.

رینوپلاستی رتبه اول جراحی زیبایی در ایران/علل استقبال خارجی‌ها از جراحی در ایران چیست؟کلانتر هرمزی فوق تخصص جراحی پلاستیک در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه ، با اشاره به هزینه‌های عمل جراحی در ایران، گفت: هزینه‌های جراحی زیبایی در ایران یک بیستم تا یک سی ام هزینه‌های این نوع عمل‌ها در آمریکا، یک دهم اروپا و یک پنجم کشور‌های منطقه است.


وی در خصوص چرایی کم بودن هزینه‌های عمل جراحی زیبایی به نسبت کشور‌های دیگر، افزود: رعایت تعرفه مصوب وزارت بهداشت از مهم‌ترین عواملی است که به کاهش هزینه‌های جراحی زیبایی در داخل کشور می‌انجامد.


هرمزی با تاکید بر اینکه علاوه بر هزینه‌های پایین جراحی‌های زیبایی مهارت‌های بسیار پزشکان نیز از جمله عوامل استقبال افراد برای انجام جراحی در ایران است، گفت: در سال‌های اخیر این نوع سفر به ایران افزایش یافته است.


وی با بیان اینکه بیشترین نوع عمل جراحی در ایران عمل بینی است، تصریح کرد: سر و صورت و پس از آن پیکرتراشی بیشترین جراحی‌های زیبایی هستند.


فوق تخصص جراحی پلاستیک با تاکید بر اینکه تعرفه جراحان پلاستیک افزایش نیافته است، گفت: بعید است پزشکی خارج از تعرفه هزینه بیشتر از بیمار طلب کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *