رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تحریم اردوی بلغارستان واقعیت ندارد/ تنها نتیجه راضی‌کننده در روسیه، کسب سهمیه المپیک است

10:00 - 14 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۹۰۷۵
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
پوریا فیاضی ملی‌پوش والیبال ایران گفت: امیدوارم در روسیه نتایج راضی‌کننده‌ای کسب کنیم و تنها نتیجه راضی کننده هم کسب سهمیه المپیک است.

تحریم اردوی بلغارستان به خاطر پاداش لیگ ملت‌ها واقعیت ندارد/ تنها نتیجه راضی کننده در روسیه، کسب سهمیه المپیک است

پوریا فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص اینکه آیا تیم ملی والیبال می‌تواند در روسیه سهمیه المپیک را کسب کند یا خیر، اظهار داشت: امیدوارم در روسیه نتایج راضی‌کننده‌ای کسب کنیم. تنها نتیجه راضی کننده هم کسب سهمیه المپیک است. ما 3 بازی مشکل در پیش داریم و نباید تنها به روسیه فکر کنیم چون تیم کوبا هم تیم بسیار قدرتمندی است.

وی ادامه داد: ما بازیکنان شایسته‌ای در تیم ملی داریم اما تعدادی از آنها مصدوم هستند. امیدوارم شانس هم با ما یار باشد تا بتوانیم نتایج خوبی در روسیه بگیریم. از مردم می‌خواهم انرژی مثبت برای ما بفرستند.

دریافت کننده تیم ملی والیبال در خصوص پیوستنش به تیم «بدزین» لهستان گفت: اواسط لیگ ملت‌ها بود که پیشنهاد این تیم را دریافت کردم. هدفم از انتخاب این تیم این بود که بتوانم بازیکن بهتری شوم.  من با شهرداری ورامین هم قهرمان ایران شدم و هم قهرمان آسیا و لازم بود که به دنبال تجربیات جدید باشم.

فیاضی در  مورد اینکه بازیکنان تیم ملی به خاطر بازی‌های فشرده لیگ ملت‌ها خسته هستند ، تصریح کرد: طبیعی است که بازیکنان تیم ملی خسته باشند. ما چندین بازی سنگین را در لیگ ملت‌ها انجام داده‌ایم و اگر این رقابت‌ها به گونه‌ای دیگر تمام می‌شد خیلی از لحاظ روحی و روانی تاثیر مثبتی روی بازیکنان داشت. رسانه‌ها هم از خجالت ما درآمدند و به جای اینکه به ما خسته نباشید بگویند دیدید که چه برخوردی با ما داشتند. شاید این مسائل کوچک به نظر برسد اما تاثیرگذار هستند.

وی درمورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان تیم ملی در واکنش به عدم دریافت پاداش لیگ ملت‌ها، اردوی بلغارستان را تحریم کرده بودند، گفت: به هیچ عنوان این مسئله واقعیت ندارد. دلیل اینکه تیم ملی به بلغارستان نرفت این بود که شرایط برگزاری بازی دوستانه را نداشتیم چون تعدادی از بازیکنان تیم ملی در دوره ریکاوری بودند و در چنین شرایطی بازی دوستانه فایده ای ندارد.

فیاضی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد تیم ملی والیبال امیدی به کسب سهمیه در روسیه ندارد و به دنبال این است که در مسابقات قاره‌ای این سهمیه را کسب کند، خاطرنشان کرد: اینگونه نیست. ما هرگز تیم ناامیدی نخواهیم بود و به مردم قول می‌دهیم همه تلاش خود را کنیم تا بهترین نمایش را در روسیه داشته باشیم. به هیچ عنوان کم‌کاری نخواهیم کرد چون لباس تیم ملی ایران را بر تن داریم و همین مسئله باعث می‌شود با تمام وجود به مصاف حریفان برویم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *