آماده تفویض اختیارات به انجمن ها و تشکل های بخش خصوصی هستیم

17:32 - 13 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۸۹۸۲
دسته بندی: اقتصاد ، صمت و کشاورزی
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: آمادگی تفویض اختیارات به انجمن‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی هم در تصمیم‌گیری و هم اجرا را داریم.

آماده تفویض اختیارات به انجمن ها و تشکل های بخش خصوصی هستیمبه گزارش گروه اقتصاد ، رضا رحمانی در سومین جلسه شورای عالی نظارت بر اتاق ایران اظهار کرد: اگر اتاق و بخش خصوصی در این شرایط سخت تحریم، پای کار نبودند با مشکل مواجه می‌شدیم و در این شرایط توان بخش خصوصی پیشران اقتصاد کشور است.

فعال شدن تشکل‌ها و بخش خصوصی از راهکار‌های مقابله با تهاجم اقتصادی است

وی فعال شدن تشکل‌ها و بخش خصوصی را از راهکار‌های مقابله با تهاجم اقتصادی دانست و تصریح کرد: در روند فعالیت بخش خصوصی باید تسهیل ایجاد شود و در این راستا باید نقش و جایگاه اتاق در تصمیم گیری و تصمیم سازی و پیگیری امور بیشتر شود.

بخش خصوصی پرچم دار باشد

رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه به بخش خصوصی نیاز داریم، اضافه کرد: یک الزام و ضرورت است که این بخش پای کار بیاید و در شرایط تحریمی جدید باید بخش خصوصی پرچم را در دست بگیرد.

آماده تفویض اختیارات به انجمن‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی هستیم

وزیر صنعت همچنین تأکید کرد: آمادگی تفویض اختیارات به انجمن‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی هم در تصمیم‌گیری و هم اجرا را داریم.

گفتنی است که در این جلسه آیین نامه اجرایی عضویت در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و موارد اصلاحی مورد موافقت اعضای حاضر واقع شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *