واکنش باشگاه پرسپولیس به توهین یک کمدین

14:44 - 13 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۸۹۱۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای به توهین یک کمدین واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از روابط عمومی پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس، پس از طرح شکایت در محاکم صالحه با صدور اطلاعیه‌ای نیز نسبت به اظهارات توهین‌آمیز، ناپسند و خلاف واقع سامان گوران درباره نشان باشگاه پرسپولیس و نماد‌های ایرانی، واکنش نشان داد.

در این اطلاعیه آمده است:

باشگاه پرسپولیس قبل از هر چیز بر این عقیده خود تاکید می‌ورزد که احترام به رقیبان یک اصل است و فوتبال باید محلی برای تمرین رقابت در کنار رعایت اخلاق، جوانمردی و عدالت باشد.

اظهارات توهین آمیز روز گذشته یکی کمدین‌ها، نه فقط توهین به میلیون‌ها هوادار دلسوز پرسپولیس که بی‌احترامی نسبت به تمام مردم ایران بود.

باشگاه پرسپولیس اقدام‌های خود برای پیگیری حقوقی و قضایی را از صبح امروز یکشنبه آغاز کرد و آن را تا حصول نتیجه ادامه خواهد داد.

بی‌تردید چنین اظهار نظر‌هایی از سوی افرادی که جایگاه حقوقی خاصی هم ندارند، باعث آزردگی روح جامعه می‌شود چنانکه این بار، هواداران خوب پرسپولیس و بسیاری دیگر از هموطنان کشورمان را فارغ از تعصب‌های رنگی متاثر و غمگین کرد.

چنین کنش‌هایی به طور قطع خدشه‌ای به بزرگی پرسپولیس وارد نمی‌سازد، ولی باشگاه بر اساس وظیفه ذاتی خود، آن را پیگیری می‌کند.

امیدواریم در آینده شاهد تکرار مواردی از این دست نباشیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *