ساخت مشارکتی ۱۴۵ پروژه مسکونی با سرمایه‌گذاری انبوه‌سازان

16:30 - 13 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۸۸۴۵
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از فراخوان شناسایی انبوه‌سازان برای ساخت ۱۴۵ پروژه مشارکتی ساخت واحد‌های مسکونی با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.
به گزارش گروه اقتصاد به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، علی نبیان از کلنگ‌زنی احداث واحد‌های مسکونی در قالب طرح اقدام ملی در سراسر کشور همزمان با عید سعید غدیر خبر داد.

وی با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار دارد گفت: در طرح اقدام ملی ۲۰۰ هزار واحد در شهر‌های جدید، ۱۰۰ هزار واحد در قالب پروژه‌های باز آفرینی شهری و ۱۰۰ هزار واحد در شهر‌های بالای ۲۵ هزار نفر توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجراء و همزمان با عید سعید غدیر عملیات اجرائی آن در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: در همین راستا و در سال رونق تولید سازمان ملی زمین و مسکن نیز در قالب پروژه‌های مشارکتی ساخت واحد‌های مسکونی با مشارکت بخش خصوصی را آغاز کرده است که در قدم اول فراخوان ۱۴۵ پروژه مشارکتی برای شناسایی سرمایه‌گذاران و انبوه‌سازان بخش خصوصی در ۲۳ استان کشور اعلام عمومی شده است.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن تاکید کرد: وزارت راه و شهرسازی خود را مکلف به اتمام مسکن مهر‌های بدون مشکل حقوقی تا پایان سال جاری می‌داند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *