متلاشی شدن یک باند مسلح و سابقه دار موادمخدر

18:02 - 12 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۸۶۱۱
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: اعضای یک باند مسلح و سابقه دار موادمخدر که سال‌ها در استان‌های یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کردند، شناسایی ودستگیر شدند.

متلاشی شدن یک باند مسلح و سابقه دار موادمخدربه گزارش گروه جامعه ،سردار"مجید شجاع" در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: با تلاش پلیس استان خراسان جنوبی، طی چند عملیات جداگانه اعضای یک باند مسلح و سابقه دار موادمخدر که سال‌ها در شرق کشور فعالیت‌های مجرمانه انجام می‌دادند، شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این عملیات ها، ۶ قبضه سلاح گرم کشف و ۱۴ نفر از رابطان مواد مخدر و ۳ نقر از اشرار نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه از اعضای این باند، ۱۶۷ کیلو در استان یزد و ۱۲۷ کیلوگرم شیشه در خراسان جنوبی کشف شد، ادامه داد: با توجه به کشف ۴۹۷ کیلوگرم شیشه از ابتدای امسال میزان کشفیات مواد مخدر صنعتی در استان ۲ برابر شده است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۰ باند موادمخدر در این استان رهگیری، شناسایی و منهدم شدند که بیشتر اعضای این باند‌ها از مرز‌های جنوب شرقی وارد استان شده بودند.

وی از کشف ۲ هزار و ۱۲۶ کیلوگرم انواع موادمخدر در ۷ روز گذشته توسط فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی خبر داد و گفت: در ۲۵ عملیات جداگانه ۶۵ قاچاقچی دستگیر شدند که مهم‌ترین این عملیات‌ها کشف یک هزار و ۳۷۵ کیلوگرم مرفین طی عملیات مشترک با استان خراسان رضوی در شهرستان"طبس" بوده است.

سردار شجاع با بیان اینکه ۲۳ دستگاه خودرو در کشفیات اخیر توقیف شده است، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۸۲ خودرو متوقف که نسبت به سال گذشته ۲۷ درصد رشد داشته است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *