رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

هنوز تاریخ قرعه‌کشی لیگ برتر رسما اعلام نشده است

12:48 - 12 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۸۴۸۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
محسن حیدری، دبیر و سخنگوی هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: هنوز زمان دقیق برگزاری مراسم قرعه کشی رقابت‌های لیگ برتر اعلام نشده، ما هم منتظر اعلام هستیم تا مقدمات برگزاری این مراسم را فراهم کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی ، مسئولان هیئت فوتبال خراسان رضوی هنوز از تاریخ دقیق قرعه کشی رقابت‌های لیگ برتر اطلاعی ندارند، اما با این وجود رایزنی‌ها و مذاکرات اولیه را برای برگزاری این مراسم انجام داده اند تا به محض اعلام زمان قرعه‌کشی این مراسم را در تالار شهر مشهد برگزار کنند.

محسن حیدری، دبیر و سخنگوی هیئت فوتبال خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، با تایید این مطلب اظهار داشت: هنوز زمان دقیق برگزاری مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر اعلام نشده، ما هم منتظر اعلام رسمی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستیم تا مقدمات برگزاری این مراسم را فراهم کنیم.

حیدری در پاسخ به این پرسش که چه کسانی به عنوان میهمان ویژه در این مراسم حضور خواهند داشت، توضیح داد: قطعا میهمانان شاخصی در این مراسم حضور دارند که به محض اعلام زمان برگزاری مراسم دعوت نامه آنها ارسال خواهد شد تا در روز برگزاری مراسم قرعه کشی این افراد در برنامه حضور داشته باشند.

وی در واکنش به برگزاری مراسم قرعه کشی در تاریخ ۱۶ مرداد امسال گفت: من هم این خبر را شنیده‌ام، اما نامه‌ای رسمی مبنی بر برگزاری مراسم در تاریخ ذکر شده به دست ما نرسیده است. از این رو نمی‌توانیم تاریخ عنوان شده را قطعی بدانیم، با این وجود آنچه مسلم است ما برای برگزاری مراسم قرعه کشی از هر نظر آمادگی کامل را داریم، اما این اتفاق نیازمند اعلام رسمی زمان برگزاری مراسم از سوی فدراسیون فوتبال است.

به گزارش میزان، با توجه به ترافیک سنگین کنداکتور شبکه سه سیما به احتمال زیاد قرعه کشی لیگ برتر سه شنبه یا چهارشنبه برگزار خواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *