دستگیری دو سارق گوشی قاپ در تهران

11:36 - 12 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۸۴۵۵
رئیس کلانتری ۱۱۴ غیاثی از دستگیری دو گوشی قاپ ۲۱ ساله قبل از ارتکاب به آخرین سرقت شان خبر داد.

دستگیری دو سارق گوشی قاپ در تهرانسرهنگ عباس واعظی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه در تشریح این خبر بیان داشت: مدتی بود که سرقت از نوع گوشی قاپی توسط ترک تشین و راکب یک دستگاه آپاچی قرمز رنگ در محدوده این کلانتری شدت پیدا کرده بود.

وی ادامه بود: با توجه به حساسیت موضوع، گشت‌های پلیسی محسوس و نامحسوس در این محدوده به صورت شبانه روزی فعال شدند تااینکه راس ساعت ۱۳:۴۵ روز گذشته ماموران این کلانتری حین گشت زنی دو نفر جوان سوار بر یک دستگاه آپاچی قرمز رنگ پلاک مخدوش را مشاهده کردند که راکب و ترک نشین آن قصد سرقت گوشی شهروندی را داشتند.

وی افزود: متهمان با دیدن پلیس سریعا از محل گریختند که خیلی زود توسط ماموران دستگیر و به کلانتری دلالت داده شدند و فرد ترک نشین در اظهارات خود صراحتا به قصد سرقت خود معترف شد و متهمان عنوان داشت ۲۰ فقره سرقت همراه همدستش مرتکب شده اند.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: شکات به کلانتری فراخوان شدند که دو شهروند هنگام ورود به کلانتری دو متهم ۲۱ ساله را دقیق شناسایی کردند و در تجسس بدنی از سارقان دقیقا دو گوشی متعلق به دو شهروند از جیب هر دو متهم کشف وضبط شد.

سرهنگ واعظی در انتها گفت: برای متهمان با شکایت مالباختگان پرونده‌ای تشکیل شده است و بررسی سرقت‌های احتمالی از دیگر شهروندان ادامه دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *