۴ نماینده کشورمان به دیدار نیمه‌نهایی راه یافتند

16:16 - 11 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۸۳۰۷
۴ کشتی‌گیر کشورمان به دیدار نیمه‌نهایی مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان راه یافتند.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان از ظهر امروز (جمعه) و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر صوفیه بلغارستان در حال برگزاری است که تاکنون ۴ نماینده کشورمان به دیدار نیمه‌نهایی راه یافتند.

نتایج مسابقات نمایندگان کشورمان شرح زیر است:

در وزن ۴۸ کیلوگرم امیررضاده‌بزرگی پس از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با اولگ خلیل‌اف از اوکراین با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی دست یافت. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۲ بر صفر از سد علی بک امیراوف از روسیه گذشت و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. حریف ده‌بزرگی در این دیدار یربول کامالیف از قزاقستان است.

در وزن ۵۵ کیلوگرم سجاد عباس‌پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۲ مقابل سوران آقاجانیان از ارمنستان پیروز شد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل عمر بودایف از روسیه با نتیجه ۱۴ بر ۶ مغلوب شد و باید منتظر حضورش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز در گروه بازنده‌ها را به دست آورد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم حجت رضایی در دور اول با نتیجه ۴ بر صفر الکساندر سولووی از مولداوی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۷ بر صفر از سد گئورگیوس بارابانوس از سوئد گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. رضایی در این مرحله خاسی حسن لی از جمهوری آذربایجان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. وی در این دیدار با شروز اوچیلوف از تاجیکستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۸۰ کیلوگرم کامران ارقش در دور نخست با نتیجه ۳ بر ۲ از سد یوسوف قولباشی از ترکیه گذشت وی در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر ریونوسوکه کاوا ایچی از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۷ بر صفر احمد باتاژیف از روسیه را پشت سرگذاشت و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. ارقش در این مرحله به مصاف میکیتا الیکسیف از اوکراین می‌رود.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم شاهرخ میکائیلی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۳ بر صفر گریگوریوس کونتوونیسیوس از یونان را شکست داد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۰ بر صفر شویی کاوامورا از ژاپن را شکست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. وی در این دیدار به مصاف آدولف بازو از مجارستان می‌رود.

مسابقات نیمه‌نهایی اوزان فوق عصر امروز (جمعه) برگزار می‌شود و دیدار‌های رده‌بندی و فینال نیز عصر فردا برگزار خواهد شد.

مسابقات پنج وزن دوم نیز روز‌های شنبه و یکشنبه برگزار می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *