کار باید تشکیلاتی باشد ۶۵ هزارتایی شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰:۰۳
کد خبر: ۵۳۸۱۶۸
دسته بندی‌: فرهنگی ، عمومی
چاپ بیست و دوم کتاب «کار باید تشکیلاتی باشد» که با محوریت بیانات رهبر انقلاب تدوین شده، توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ، چاپ بیست و دوم کتاب «کار باید تشکیلاتی باشد» که با محوریت بیانات رهبر انقلاب تدوین شده، توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

هیچ کاری در دنیا بدون تشکیلات پیش نمی‌رود. انقلاب اسلامی ایران هم بدون تشکیلات پیش نرفت و پیروز نشد.
(رهبر معظم انقلاب ۲۷/۱۱/۱۳۶۰)

کار باید تشکیلاتی باشد ۶۵ هزارتایی شد

کار باید تشکیلاتی باشد، با توجه به نیاز فعالان فرهنگی تدوین و تهیه شده و برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب است، از عناوین این کتاب می‌توان به، ضرورت کار تشکیلاتی، آثار و برکات کار تشکیلاتی، شاخص‌ها و باید‌های تشکیلات موفق انقلابی، آفت شناسی کار تشکیلاتی، وظایف مدیر تشکیلات، وظایف اعضاء تشکیلات، نمونه‌های موفق تشکیلات انقلابی، جبهه فرهنگی انقلاب سازماندهی می‌خواهد و ... اشاره کرد که کاملا بصورت کاربردی، دسته‌بندی و پردازش شده است.

در برشی از کتاب می‌خوانیم: همه نوع قله‌ای را می‌توان فتح کرد

دانشگاه‌های ما امروز کار علمی می‌کنند؛ جوانان ما پیشرفت‌های علمی می‌کنند؛ در بخش‌هایی پیشرفت‌های علمی ما دنیا را نگران کرده است؛ این به برکت انقلاب است. یک کشور تا پیشرفت علمی و پیشرفت اقتصادی نداشته باشد، همیشه قدرتمندان به او زور می‌گویند. کشور ژاپن که تحت سلطه و تحت اشغال بود، خود را جمع و جور کرد و از لحاظ علمی پیشرفت نمود. غربی‌ها که هیچ مایل نیستند به منطقۀ شرق نگاه کنند و به غیر نژاد اروپایی توجهی کنند، به خاطر پیشرفت علمی مجبورند آن را جدی بگیرند. در بعضی از مراکز سیاسی علمی آمریکا گفته اند ما نمی‌خواهیم یک ژاپن اسلامی به وجود آید! ژاپن اسلامی یعنی شما. گفته اند نمی‌خواهیم بگذاریم ملت ایران از خود پیشرفت علمی نشان دهد. این‌ها حرکت ملت ایران را می‌بینند؛ این خودباوری را می‌بیند؛ این هم از برکات انقلاب و نظام اسلامی بود. اینکه ما امروز در دانش هسته ای، در دانش سلول‌های بنیادی که از دانش‌های بسیار کمیاب دنیاست پیشرفت‌هایی کرده ایم که دشمنان ما را هم به اعتراف وادار می‌کند، نشان میدهد در محیطی که خودباوری وجود دارد و ملت توان خود را باور کرده است و آزادانه و بدون سلطۀ بیگانه مشغول کار است، همه نوع قله‌ای را می‌توان فتح کرد.

چاپ بیست و دوم «کار باید تشکیلاتی باشد» در قطع رقعی و ۱۵۲ صفحه به صورت چهار رنگ به کوشش محمود زارعی و توسط نشر شهید کاظمی منتشر شده است. علاقمندان جهت تهیۀ این کتاب می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir با ۲۰ درصد تخفیف، اقدام نمایند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha