نمایندگان امارات ۲ بار به ایران آمده‌اند/ مقاومت ما دشمنان را به عقب‌نشینی وادار کرد

12:12 - 09 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۷۸۷۲
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: امارات تغییر موضع داده است و پیام‌هایی را برای برقراری ارتباط داشتند و دو سری نمایندگان آن‌ها به ایران آمدند و گشایش‌هایی هم در مسائل ارزی به وجود آمده است.
نمایندگان اماران ۲ بار به ایران آمده‌اند/ مقاومت ما، دشمنان را به عقب نشینی وادار کردبه گزارش خبرنگار گروه سیاسی ، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم ظهر امروز در جریان نشست خبری خود گفت: سیاست ایران مبنی بر نه جنگ و نه مذاکره و مبتنی بر مقاومت نتیجه بخش بوده که آثار مبارکی بر آن مترتب است.

وی بااشاره به هدف قرار دادن پهپاد آمریکایی توسط سپاه افزود: هوافضای سپاه توانست این پهپاد پیشرفته را شناسایی و هدف قرار دهد که این اقدام تحولاتی را از نظر سیاسی در منطقه باعث شد ازجمله توقیف نفتکش انگلیسی که در آب‌های سرزمینی ایران رخ داد، آن‌ها خلاف قوانین دریانوردی حرکت می‌کردند و توقیف نفتکش با توجه به اینکه انگلیس سال‌ها خود راسلطان دریا‌ها می‌دانست، اقدامی بسیار شایسته و مبارک بود و روحیه ملت رابرای مقاومت افزون کرد.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز عنوان کرد: همین اقدامات و مقاومت ما، دشمنان را به عقب نشینی وادار کرد که این را در بیانات و گام‌هایی که به عقب برداشتند، شاهد بودیم. حتی رژیم صهیونیستی که امریکا را به جنگ با ایران ترغیب می‌کرد، سکوت معناداری کرده که حکایت از جاخوردن آن‌ها دارد.

حجت الاسلام مصباحی مقدم عنوان کرد: امارات نیز تغییر موضع داده است و پیام‌هایی را برای برقراری ارتباط داشتند و دو سری نمایندگان آن‌ها به ایران آمدند و گشایش‌هایی هم در مسائل ارزی به وجود آمده است.

وی تاکید کرد: در موضوع انتخابات این مقاومت، شرایط را برای تشکیل مجلسی مناسب فراهم کرده است. در کنار این وحدت حداکثری در نیرو‌های ارزشی و انقلابی لازم است و ما برآن تاکید می‌کنیم.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز افزود: امیدواریم نیرو‌های ارزشی و انقلابی و اصولگرا یک ائتلاف بزرگ تشکیل دهند و مجلسی روی کار بیاد که کارایی نظام ر ابا لابیرد.

وی عنوان کرد: از عملکرد رئیس قوه قضاییه که طی مدت انتصابش در این سمت با برقرای عدالت قضایی ایجاد امید کرده است و با مفسدان مبارزه می‌کنند، سپاسگزاریم. قطعا اگر این روند و اقدامات مستمر باشد، امید در جامعه راافزایش می‌دهد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *