رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

آغاز ضبط مرحله نهایی"کودک شو" در دکور جدید با حضور مدیران شبکه نسیم

15:16 - 08 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۷۶۳۵
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
برنامه کودک شو به عنوان یکی از برنامه‌های شاخص شبکه نسیم با میزان بالایی از مخاطبان به روز‌های پایانی خود نزدیک می‌شود.

 به گزارش گروه فرهنگی به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، برنامه کودک شو به عنوان یکی از برنامه‌های شاخص این شبکه با میزان بالایی از مخاطبان به روز‌های پایانی خود نزدیک می‌شود. این برنامه در فصل سوم خود شاهد حضور ۹۶ خانواده به عنوان شرکت کننده بود که ۲۴ خانواده از بین آن‌ها با کسب آرای مردمی به مرحله پایانی رسیدند.

بر همین اساس قرعه کشی بین این خانواده‌ها در دکور جدید طراحی شده آن برگزار شد تا هر خانواده رقیب مستقیم خود در مرحله پایانی را شناخته و به رقابت رودرو بپردازد، که در آیین این مراسم محمد احسانی مدیر شبکه نسیم حضور یافت.

در این بازدید که مرتضی جاسبی"مدیر گروه تولید نسیم"، امیر عباس اشرف"مدیر روابط عمومی و تامین برنامه شبکه نمایش" و مهدی توکلی زاده "مدیر تامین برنامه نسیم" احسانی را همراهی می‌کردند، مرحله قرعه کشی با حضور خانواده‌ها ضبط شد.
محمد احسانی در این بازدید به گفتگو با عوامل سازنده این برنامه پرداخت و ضمن اشاره به جایگاه شبکه نسیم در بین خانواده ها، کودک شو را یکی از برنامه‌های موثر در راستای تقویت مهارت‌های زندگی سالم و کیفیت ارتباط موثر با فرزندان دانست.

وی با یادآوری نکات آموزنده این مجموعه برنامه ها، حمایت از کالای ایرانی را نیز یکی دیگر از اهداف آن برشمرد.

احسانی همچنین خطاب به گروه برنامه ساز گفت: پس از پایان این فصل در یک بازه زمانی به استراحت پرداخته و ضمن استفاده از ظرفیت‌های اتاق فکر و نیز برنامه ریزی موثر، فصل‌های پخش شده را آسیب شناسی کرده و فصل جدید کودک شو را که برای ابتدای سال ۹۹ برنامه ریزی شده با قدرت بیشتری شروع و آماده کنند.

در ادامه رضا نصیری شهرضایی، یکی از تهیه کنندگان کودک شو به تشریح جزییات بخش‌های نهایی و رقابت شرکت کنندگان پرداخت و افزود:دکور جدیدی برای این بخش طراحی، اجرا و نصب شده که رقابت نهایی نیز در این دکور و فضا که براساس تنوع و خاصیت‌های بخش نهایی پیاده سازی شده است ضبط می‌شود.

نصیری با اشاره به اینکه در این بخش‌ها قسمت اتاق کودک حذف نشده است چرا که حذف آن منجر به حذف نقش کودک در رقابت می‌شود، افزود:خانواده‌ها براساس قرعه کشی به صورت دوبه دو در مسابقاتی هیجانی و سرگرم کننده به رقابت با یکدیگر پرداخته که یکی از آن‌ها با کسب امتیاز به مرحله بعد صعودکرده و در نهایت پس از ۲۲برنامه برنده نهایی این فصل معرفی و برنده جایزه نخست کودک شو خواهد شد.

 

لازم به ذکر است که کودک شو از شنبه تا سه شنبه ساعت ۲۳ و روز‌های جمعه ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می‌شود و شروع پخش قسمت‌های نهایی از روز جمعه ۱۱ مرداد ماه خواهد بود که در آن امیر تاجیک خواننده کشورمان نیز قطعاتی را اجرا خواهد کرد.


 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *