عملیات موفقیت آمیز نیرو‌های یمنی در خاک عربستان

14:23 - 08 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۷۶۰۱
منابع نظامی یمنی از کنترل بر سه پایگاه مزدوران سعودی در استان‌های جنوبی عربستان خبر دادند.
عملیات موفقیت آمیز نیرو‌های یمنی در خاک عربستان/ کنترل انصارالله بر سه پایگاه سعودی در استان نجران به گزارش گروه بین الملل ؛ نیرو‌های یمنی موفق شدند در استان‌های «جیزان» و «نجران» عربستان، ضربات سختی را به مزدوران سعودی وارد کنند.

به گزارش المسیره، یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد نیرو‌های یمنی موفق شدند عملیات هجومی مزدوران سعودی در «جبل قیس» استان جیزان را با شکست مواجه کنند.

این منبع نظامی در گفت‎وگو با المسیره با اشاره به بی حاصل بودن این عملیات برای مزدوران سعودی گفت آنان در این جریان متحمل تلفات جانی و خسارات شدیدی شدند.

نیرو‌های یمنی همچنین موفق شدند با انجام عملیاتی هجومی در استان نجران علیه مواضع مزدوران سعودی ضربات مهلکی بر آنان وارد کنند.

در جریان این عملیات چند ساعته در منطقه «السدیس»، مزدوران سعودی شاهد تلفات سنگینی بودند، ضمن این که شمار زیادی از مزدوران از جبهه نبرد فرار کردند.

یگان موشکی نیرو‌های یمنی با هدف قرار دادن محل استقرار خودرو‌های یمنی، شماری از ادوات و خودرو‌های نظامی آنان را منهدم کردند.

نیرو‌های یمنی همچنین از کنترل بر سه موضع مزدوران سعودی در السدیس خبر دادند.

عملیات تلافی جویانه نیرو‌های یمنی در پی تشدید یورش‌های ائتلاف سعودی به مناطق غیرنظامی، افزایش یافته است.
 
نیرو‌های یمنی پیشتر هشدار داده بودند که در صورت گسترش تجاوزات سعودی‎ها، اهداف استراتژیک و حیاتی درون خاک عربستان را هدف قرار خواهد داد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *