توضیحات وزارت ورزش درباره مصاحبه سلطانی‌فر

۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷:۰۰
کد خبر: ۵۳۷۶۰۰
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
وزارت ورزش و جوانان به دنبال اظهارات وزیر ورزش و گلایه خبرنگاران اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه ورزشی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، به دنبال درج خبری مبنی بر گله وزیر از خبرنگاران در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی قایقرانی، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اعلام کرد:

ارتباط آقای وزیر، معاونان و مدیران وزارت ورزش و جوانان با مجموعه همکارمان همواره بر پایه اعتماد و احترام متقابل بوده و خوشبختانه با همکاری رسانه‌های ورزشی توانسته‌ایم در یک فضای تفاهمی و حرفه‌ای به سمت انعکاس مناسب تصمیمات مدیریتی ورزش به مخاطبان و علاقمندان ورزش حرکت کنیم.

قطعا توفیقات فراوان ورزش کشور در هفته‌های گذشته با کمک رسانه‌ها، خبرنگاران و رسانه ملی به اطلاع مردم رسیده و خرسندی مردم و بزرگان کشور و نظام را به همراه داشته است.

وزارت ورزش و جوانان با تقدیر مجدد از توجه و پیگیری مجدانه رسانه‌ها و خبرنگاران، امیدوار است این ارتباط منطقی و خردمندانه بر پایه منافع ملی و رعایت حقوق مردم و مخاطبان همچنان برقرار و استوار باشد.

چنانچه تفاوت برداشتی هم در توضیحات وزیر محترم ورزش و جوانان به سئوالات خبرنگاران پیش آمده، ضمن دلجویی از همکاران گرامی، امیدواریم در کنار هم با حفظ آرامش به اعتلای ورزش کشور و موفقیت قهرمانان و رضایت و آسایش مردم کمک نماییم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *