طرحی که به بار ترافیکی افزود/ موضوع اصلاح یا لغو طرح ترافیک تهران مطرح است

3:00 - 09 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۷۵۱۲
عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از مدیریت شهری، گفت: ثمرات اجرای طرح ترافیک جدید افزایش بار ترافیکی در سراسر شهر تهران بوده است.

طرحی که به بار ترافیکی افزود/موضوع اصلاح یا لغو طرح ترافیک مطرح استمجید کیان پور عضو کمیسیون عمران مجلس دهم، در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه با اشاره به جزییات طرح ترافیک جدید، گفت: این طرح ابهامات بسیاری داشته و نیاز به اصلاح دارد.


نماینده مردمک درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه افزایش حجم ترافیک از عواید اجرای طرح ترافیک جدید است، افزود: حلقه اول طرح ترافیک و حلقه دوم طرح زوج و فرد بوده که اکنون حجم ترافیک به حلقه های سوم و چهارم و مناطقی که درگیر در طرح جدید نیستند رسیده است.


وی با تاکید بر اینکه طرح جدید آرامش نسبی مردم به لحاظ تردد ترافیکی بهم زده است، تصریح کرد: مسئولان باید بدانند اکنون زمان آزمون و خطا نبوده و نباید ایراداتی که منجر به برهم زدن آرامش شهر می شود را تکرار کنند.


کیان پور با بیان اینکه اجرای طرح جدید با بهانه کنترل آلودگی هوا منوط به کنار گذاشتن مباحث مالی آن باشد، گفت: در حال حاضر حضور 80 روزه مردم در طرح و پرداخت عوارض کل طول سال انتقادات بسیاری را به همراه داشته است.


عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در صورت لزوم برگزاری نشست با مسئولان مربوطه در حوزه اجرای طرح ترافیک برای اصلاح طرح ترافیک حاضر یا حتی لغو آن انجام می شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *