کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته منتشر شد/ آزمون جمعه ۱۱ مرداد

10:14 - 08 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۷۴۸۶
دسته بندی: جامعه ، عمومی
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون‌ کاردانی به کارشناسی از امروز سه شنبه ۸ مردادماه آغاز می‌شود.

حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه ، درباره زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی گفت: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در ۱۶ کدرشته تکنولوژی اتاق عمل، بهداشت عمومی، تکنولوژی پرتوشناسی، علوم آزمایشگاهی، مامایی، هوشبری، فوریت‌های پزشکی پیش بیمارستانی، برق، کامپیوتر، معماری، مکانیک، مهندسی اجرایی عمران، علوم ورزشی، حسابداری، تکنولوژی و طراحی دوخت، هنر‌های تجسمی برگزار می‌شود.

توکلی افزود: این آزمون در ۱۶ کدرشته روز جمعه ۱۱ مرداد در ۱۶۳ شهرستان و مرکز استان و ۲۷۱ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

توکلی گفت: کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوطه برای داوطلبان کلیه رشته‌های امتحانی با آزمون و از ساعت ۱۰ صبح امروز سه شنبه ۸ مرداد ۹۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند تا پنجشنبه ۱۰ مرداد کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

مشاور علی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: در این آزمون ۸۵ هزار و ۵۴۷ نفر داوطلب ثبت نام کرده تعداد ۱۰ هزار و ۲۹۵ نفر برای ۱۶ کدرشته با آزمون در روز جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ به رقابت می‌پردازند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *