رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

هوای تهران صاف تا کمی ابری است/نیمه شمالی کشور افزایش نسبی دما را تجربه می‌کند

9:25 - 08 مرداد 1398
کد خبر: ۵۳۷۴۵۹
کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را طی سه روز آینده تشریح کرد.

هوای تهران صاف تا کمی ابری است/نیمه شمالی کشور افزایش نسبی دما را تجربه می‌کندفریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه ، با اشاره به وضعیت هوای کشور، گفت: برای امروز بعد از ظهر استان‌های مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارش پراکنده داشته و جنوب کشور نیز در جنوب سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی هرمزگان بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.


گودرزی با بیان اینکه در ۲ روز آینده روند افزایش نسبی دما در حدود ۳ تا ۵ درجه برای نیمه شمالی کشور پیش بینی می‌شود، افزود: برای پنج شنبه بارش‌های پراکنده در استان‌های اردبیل و گیلان آغاز می‌شود.


وی با تاکید بر اینکه جمعه و شنبه شمال آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، گیلان و گلستان بارندگی داشته و هوا خنک‌تر می‌شود، تصریح کرد: در سه روز آینده شرق کشور در شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل کاهش باد و گرد و خاک دید پیش بینی شده است.


گودرزی با بیان اینکه دریای عمان برای سه روز آینده مواج و متلاطم است، گفت: تهران امروز صاف تا کمی ابری بوده و برای بعدازظهر وزش باد را خواهد داشت.


کارشناس سازمان هواشناسی کشور همچنین گفت: شهرکرد با دمای ۱۰ درجه خنک‌ترین و اهواز با ۴۷ درجه گرم‌ترین منطقه در کشور بوده است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *