اقامت بیش از ۸ هزار کارگر خدمات شهری در ۱۱۸ محل اسکان

۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶:۳۱
کد خبر: ۵۳۵۱۷۸
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه هم اکنون ۱۱۸ مکان به عنوان محلی برای اسکان کارگری مورد استفاده قرار می‌گیرد، گفت: حدود ۸ هزار و ۱۵۵ نفر هم در این اماکن اسکان دارند.

به گزارش گروه جامعه ، اصغر عطایی، اظهار کرد: هم اکنون ۱۱۸ مکان با مساحت ۷۴ هزار و ۵۰۹ متر مربع به عنوان محلی برای اسکان کارگری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه حدود ۸ هزار و ۱۵۵ نفر هم در این اماکن اسکان دارند، عنوان کرد: ۱۰۱ مورد از اماکن اسکان دارای ساختمان‌های اساسی (ابنیه ای) و ۱۷ مورد آن ساختمان‌های غیراساسی (کانکس) هستند.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه ۱۰۶ مورد از اماکنی که برای اسکان مورد استفاده قرار می‌گیرند داخل محدوده ناحیه هستند، اضافه کرد: همچنین ۱۲ مورد خارج از محدوده جغرافیایی ناحیه قرار دارد و ۱۰۷ مورد از این اماکن از لحاظ تجهیزات مورد استفاده با توجه به تعداد کارگران نزدیک در حد مطلوب است.

به گفته وی؛ وضعیت سرویس‌های بهداشتی ۱۰۸ مورد از این اماکن از لحاظ تجهیزات و تناسب با توجه به تعداد کارگران دارای استاندارد است.

عطایی به شرایط محل پارک خودرو‌های حمل زباله در سراسر شهر تهران نیز اشاره کرد و توضیح داد: برخی از این اماکن اسکان در جایی قرار گرفته اند که محل پارک خوردو‌های حمل زباله هم هستند، اما ۵۶ مورد از اماکن اسکان فاقد محل استقرار خودرو‌های حمل زباله هستند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *