تماشاخانه ایرانشهر میزبان ۵۰ هزار مخاطب شد

۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲:۱۷
کد خبر: ۵۳۴۵۱۶
با اتمام اجرا‌های خرداد و تیر تماشاخانه ایرانشهر این مجموعه تئاتری از ابتدا سال جاری وطی چهار ماه میزبان ۵۰ هزار مخاطب شده است.

به گزارش گروه فرهنگی به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «نفرین قحطی‌زدگان» به کارگردانی اشکان خطیبی با ۵ هزار و ۸۵ مخاطب و «عاشقانه‌های خیابان» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی با ۴ هزار ۸۱۴ مخاطب (۱۸ اجرا) به اجرا‌های عمومی خود با مجموع ۹۸۹۹ مخاطب در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

نمایش‌های «نفرین قحطی‌زدگان» و «عاشقانه‌های خیابان» که از ۲۷ خردادماه در ساعت‌های ۱۹ و ۲۱:۱۵ اجرای عمومی خود را در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بودند، به ترتیب در تاریخ ۱۶ و ۲۷ تیرماه به کار خود در این مجموعه پایان دادند.

نمایش «نفرین قحطی‌زدگان» به کارگردانی اشکان خطیبی در ۳۱ اجرای خودپذیرای ۵ هزار و ۸۵ مخاطب شد که از این تعداد ۴۶۵ مخاطب با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «نفرین قحطی‌زدگان» طی ۳۱ اجرا مبلغ ۲۰۰ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان بوده است.

نمایش «عاشقانه‌های خیابان» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی نیز در ۱۸ اجرای خودپذیرای ۴ هزار و ۸۱۴ مخاطب شد که از این تعداد ۳۶۰ مخاطب با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «عاشقانه‌های خیابان» طی ۱۸ اجرا مبلغ ۱۸۸ میلیون و ۶۵۱ هزار تومان بوده است.

نمایش‌های «مادر» به کارگردانی علی احمدی و «دروغ» به کارگردانی آریان رضایی طی ۲۵ اجرای گذشته و بدون احتساب اجرا‌های باقی‌مانده که در پایان اجرای عمومی منتشر خواهد شد تا تاریخ انتشار آمار با استقبال بیش از ۱۰ هزار مخاطب روبه‌رو شدند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *