دبیر از جنس کشتی است/ امیدوارم که وفاق و همدلی به وجود بیاید

۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸:۰۱
کد خبر: ۵۳۴۳۸۷
غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: خداراشکر که بالاخره کشتی کشورمان رئیس خودش را شناخت و دبیر که از جنس کشتی است ریاست فدراسیون را دست گرفت.

غلامرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی ، در خصوص انتخابات فدراسیون کشتی، اظهار داشت: خداراشکر که بعد از ماه‌ها بلاتکلیفی بالاخره کشتی کشورمان رئیس خودش را شناخت و شخصی مثل علیرضا دبیر که از جنس کشتی است و سابقه مدیریتی هم دارد، ریاست این فدراسیون را دست گرفت.

وی ادامه داد: فکر نمی‌کردم نصیرزاده رقیب سختی برای سایر کاندیدا‌ها باشد و رقابت اصلی را بین دبیر و بنی‌تمیم می‌دیدم، اما شرایط به گونه‌ای پیش رفت که نصیرزاده با آرایی که کسب کرد توانست بنی‌تمیم را کنار بزند و همراه با دبیر به دور دوم راه پیدا کند. خداراشکر می‌کنم که در نهایت این انتخابات به خوبی به پایان رسید.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: قطعا رئیس جدید فدراسیون برای موفقیت کشتی برنامه‌هایی دارد، اما مهم‌ترین موضوعی که باید به آن توجه شود بحث فنی است. خوشبختانه دبیر از جنس کشتی است و در مباحث فنی حرف یکدیگر را به خوبی متوجه می‌شویم. از طرفی باید به هنر او در جذب اسپانسر اشاره کنم. دبیر راه‌های جذب اسپانسر را به خوبی می‌داند و در زمینه مالی و اقتصادی عملکرد خوبی خواهد داشت.

محمدی افزود: راه سختی در پیش داریم و امیدوارم همه در کنار هم قرار بگیریم تا از مسیر دشواری که تا رقابت‌های جهانی قزاقستان و المپیک ۲۰۲۰ توکیو در پیش داریم با موفقیت عبور کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای دبیر آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که وفاق و همدلی در کشتی به وجود بیاید. از رئیس فدراسیون توقع دارم از کادرفنی حمایت همه جانبه داشته باشد و زمان کافی هم در اختیار کادرفنی قرار دهد تا بتوانیم برنامه‌های خود را اجرایی کنیم. این زمان حداقل تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو و حداکثر تا المپیک ۲۰۲۴ پاریس خواهد بود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *