تازه‌ترین پروژه‌های هوشمند شهری در الکامپ

۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲:۴۴
کد خبر: ۵۳۳۷۱۸
دسته بندی‌: جامعه ، عمومی
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به همراه مرکز و دبیرخانه تهران هوشمند از روز پنجشنبه، ۲۷ تیر در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) با ارائه سرویس‌ها و خدمات برخط و هوشمند شهری میزبان مردم و علاقمندان است.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه ، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به نمایندگی از شهرداری تهران در بزرگ‌ترین رویداد فناوری و نوآوری کشور که به مدت چهار روز از ۲۷ تا ۳۰ تیر در نمایشگاه بین‌المللی تهران برپاست، به معرفی خدمات هوشمند شهرداری تهران و اقدامات و فعالیت‌های این نهاد در زیست بوم نوآوری کشور در دوره اخیر مدیریت شهری می‌پردازد.


غرفه سازمان فاوای شهرداری تهران در سالن هشت نمایشگاه بین‌المللی در این چهار روز، میزبان رویداد‌های متنوع و تبادل تجربیات گوناگون استارتاپ‌ها، شرکت‌های نوآور، فناور و افراد و نهاد‌های فعال در زیست بوم نوآوری کشور خواهد بود.


بازدید و حضور شهردار تهران و اعضای شورای شهر، نشست خبری مدیرعامل سازمان، نشست مدیران عامل فاوای کلانشهرها، برگزاری دومین دوره چالش نوآوری تهران هوشمند (هکاتون) و برای نخستین بار، رونمایی از چندین پروژه «تهران هوشمند» از جمله رویداد‌هایی است که در این چهار روز برگزار خواهد شد.

تازه‌ترین پروژه‌های هوشمند شهری در الکامپ




ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *