مرکز نگهداری زندانیان در فلوریدا/ گزارش‎هایی که درباره کتک زدن، شکنجه و تجاوز به زندانیان افشا شد

۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰:۴۴
کد خبر: ۵۳۳۳۹۲
یک تیم پزشکی پس از انجام تحقیق ۴ ساله در یک کانون اصلاح و تربیت زندانیان در ایالت فلوریدا ۵۵ قبر را کشف کرد که در آن‌ها موارد تجاوز و آزار جنسی مشاهده شده بود.
به گزارش گروه بین الملل ، پس از آنکه که اجساد ۵۵ نفر از زندانیان یک کانون اصلاح و تربیت در فلوریدا از زیر خاک بیرون آورده شد، موارد وحشتناکی از تجاوز، شکنجه و سوء استفاده جنسی کشف شد.
 
دولت آمریکا اقدام به تعطیل کردن این کانون کرده اما با این وجود کارشناسان احتمال می‌دهند که همچنان حقایق رعب آوری در این کانون وجود داشته باشد.
 
 
تجاوز و شکنجه در کانون اصلاح و تربیت در فلوریدا
 
ارین کیمرلون، دانشیار پزشکی قانونی دانشگاه فلوریدا قرار است از این مرکز بازدید کند.
 
وی مدت ۴ سال وقت صرف کرد تا تحقیقات خود را بر روی اجساد پیدا شده در این کانون به ثمر برساند. اجساد کشف شده در مکانی به وسعت ۱۴۰۰ هکتار دفن شده بودند که در ۶۰ مایلی شمال غربی منطقه تالاهاسی واقع شده بود.
 

ماموریت این تیم تحقیقاتی بررسی ۲۷  محلی است که با استفاده از دستگاه از آن مکان کشف شده‎اند و احتمال می‌رود که آن‌ها گور‌های انسانی باشند. تحقیقات در بازه زمانی ۲ هفته‌ای انجام خواهد شد و کارشناسان امیدوارند جزئیات بیشتری از حوادث رخ داده در این کانون ارائه بدهند.

به گفته دانشیار پزشکی قانونی فلوریدا، انجام تحقیقات در مدت چهار سال از کانون اصلاح و تربیت فلوریدا در سال ۲۰۱۶ به پایان رسید. تیم تحقیقاتی گمان می‌کردند ۵۰ قبر از زندانیان را کشف کردند که در نهایت به ۵۵ قبر منتهی شد. اما نکته قابل تامل آن است که محققان به جز اجساد، شمار قابل توجهی از اشیاء مختلف کشف کردند. محققان در محوطه این کانون بقایای به جای مانده از حیوانات، اشیاء و سرنگ را نیز از درون خاک خارج کردند.
 
تجاوز و شکنجه در کانون اصلاح و تربیت در فلوریدا
کانون اصلاح و تربیت فلوریدا در سال ۱۹۰۰ فعالیت خود را آغاز کرد. اما ده‎ها سال به دلیل گزارش موارد سوء استفاده زندانیان که در آن کتک زدن، شکنجه و تجاوز وجود داشته، شهرت یافت.
 
ایالت فلوریدا در سال ۲۰۰۹ حکم انجام تحقیقات را در این کانون صادر کرد که پس از گذشت ۲ سال به تعطیلی آن منتهی شد.
 
تجاوز و شکنجه در کانون اصلاح و تربیت در فلوریدا
تیم تحقیقاتی همچنین ۳۰ قبر را که بر روی آن‌ها هیچ توضیحی از متوفی نوشته نشده بود، کشف کردند.
 

برچسب ها: فلوریدا تجاوز قبر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha